0
clear
  • KGEZW Куче Чевли Не се Лизга Носат Отпорни на Отворено Топло Зима Снег Чизми Кутре француски Булдог Чевли за Мали Средни Кучиња
  • -20%
  • -20%
KGEZW Куче Чевли Не се Лизга Носат Отпорни на Отворено Топло Зима Снег Чизми Кутре француски Булдог Чевли за Мали Средни Кучиња

KGEZW Куче Чевли Не се Лизга Носат Отпорни на Отворено Топло Зима Снег Чизми Кутре француски Булдог Чевли за Мали

DEN 4456.80

Достапност
Достапно за нарачка

Многу кучиња не ми се допаѓа да носат чевли.Направени од високо и парична казна квалитетни материјали-Велур Ткаенина, која е животната средина friendlys и не-toxics ткаенина,па објектот не е штетна и лоша за вашите кучиња.Од Водоотпорен Материјал Со Не Се Лизга Стапалата Им Овозможува На Вашето Куче Да Се Добие Подобра Контрола И Заштита На Шепи Од Ладното Време И Објекти.Во зима,оваа ткаенина може да им помогне на куче, се чувствувате топло и тие ќе се намали веројатноста да бидат болни.Опис на производот : Предмет Тип : Пет Shoes Material : Polyester Season : Есен,Winter Dog Големина : Мали,Medium Target Публика : Dogs Package Вклучуваат : 4 x милениче shoes Notes : 1.Овој вид на чевли може да ги реши овие проблеми совршено.Од Водоотпорен Материјал Со Не Се Лизга Стапалата Им Овозможува На Вашето Куче Да Се Добие Подобра Контрола И Заштита На Шепи Од Ладното Време И Објекти.И пред да ја купите оваа точка,ве молиме осигурете се дека имате мерење на големината на вашето куче канџи,што е за давање нив удобно носење искуство.Постојат три бои можете да изберете во зависност од вашите хоби.Па Објект Исто Така Е Совршен Подарок За Вашите Кучиња.Во зима,оваа ткаенина може да им помогне на куче, се чувствувате топло и тие ќе се намали веројатноста да бидат болни.На Дното На Говедско Месо Тетива Е Издржлив, Погоден За Носене, Меки И Удобни, И Тоа Е Забавно Да Патуваат.Овој вид на чевли може да ги реши овие проблеми совршено.По Долго Патување,Куче Ќе Се Чувствувате Боли Тоа Што Не Имаат Чевли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ексклузивно вентилирани варовникбазирани neoprene држи вашиот коњ кул и удобно.Прилагодливи кука сврзувач

ткаенина единствена.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Мек Памучен Материјал : Прави бебето се чувс�

Кутре гумени чизми може да се задржи пет шепи сит и безбедна.Опис на производот : Материјал : Црна , Сина ,

ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Пета Висина 1.57 инчи.Удобн�

Класичен Коњите.Dyno Не Се Претвори Руно Бел Чизми.Водоотпорен Дамка Отпорни Dyno Hyde покривање.Contoured Одгова�

Класичен Коњите.Не Се Претвори Бел Чизми.Водоотпорен.Дамка Отпорни.Шок Се Апсорбира.Класичен Equine NoСвио�

ткаенина единствена.Пета мерки околу 1 инчи".Руно или Памук.На топло, Удобно и да Дише.Супер меки руно и Т�

ткаенина единствена.Пета мерки околу 1 инчи" [ High Quality ] Мека и Лесна Руно Материјал, КожаПријателски без �

100% Памук.Увезени.ткаенина единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Пета мерки околу CM сантиметри �

Rainproof, водоотпорен, антипропадна, се движи слободно,и тоа ќе го задржи вашето pup е шепи чисти.Неtoxics, еласт�

Класичен Коњите.Dyno Не Се Претвори Руно Бел Чизми.Водоотпорен Дамка Отпорни Dyno Hyde покривање.Contoured Одгова�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина единствена.Пета мерки околу

Полу ЦврстаСТП Anatomic двојна густина школка обезбедува највисок степен на заштита, истовремено овозможу

ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Пета Висина 1.57 инчи.Удобн�

?Карактеристики : 1.6 м и М е погоден за коњи со рамо висина од 1 ?Практично, преносни и лесно да се чисти : Ов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу

ткаенина единствена.Пета мерки околу 1 инчи".Руно или Памук.На топло, Удобно и да Дише.Супер меки руно и Т�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.ткаенина единствена.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.ткаенина единствена.

Вбризгување на пластични пластични плочи заштита од влијанија.Метал месо тело вметнете ја Засилува фор

Please wait...