0
clear
  • Големи Дрвени Покрена Покачена Куче Сад Стара Шик - Делукс Домашно Милениче Ресторан
  • -20%
  • -20%
Големи Дрвени Покрена Покачена Куче Сад Стара Шик - Делукс Домашно Милениче Ресторан

Големи Дрвени Покрена Покачена Куче Сад Стара Шик - Делукс Домашно Милениче Ресторан

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од цврст Манго тврдо секој уникатно парче е внимателно потресен од користење на мулти-чекор завршувањето на процесот за да се постигнат изгледот на возраст од антички.Несовршености и nicks да се очекува и се дел од објектите карактер.Хранење висина : 12".Воскресна пет вечери, често се препорачува од страна на ветеринари, тие се минимизира стресот на зглобовите и мускулите, промовирање на добро држење на телото, додека помагање на варење.Достапен во големини Мали низ Големи.Не-токсични вода базирани заврши спречува водата да се апсорбира во дрво.Заврши овозможува лесно заштита; едноставно користете влажна крпа за да ги исклучи било spills.За издржливост на мебел изградба и вашиот леснотија, оваа точка бродови целосно состави. 4 мебел глајд модели може да се додаде под нозете за да се спречи движење и заштита на вашиот тврдо дрво подови од гребнатини. 2 машина за миење садови безбедно Нерѓосувачки Челик чинии се вклучени, секој сад држи 5 чаши (40 унци) на храната.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[ Направен Со Љубов ] Само најдобро материјали се користат за нашата храна за миленичиња фармацевт.Стаб�

NFEGSIYA.На куче, мачка сад со кружен сад дизајн може да се користи како кафез храната сад или кафез вода сад.

МАЛКУ НАВАЛЕНА ANGLE_ удобен агол и висина дозволете им на вашите мачки и кучиња да се јаде и пие лесно.Нема

Денешното дизајн го прави тоа пристоен подарок за мачка љубовници.Само да уживаат во неговата релаксир�

Функција : кутре вода сад е погоден за кујна или на отворено, совршен за мачки или мали кучиња.Заштитна : �

Поради тоа што е направена од стакло, тоа искрите во сончева светлина, која може да го привлече вашето ку

Воскресна Пет Чаши Бамбус Покачена Куче, Мачка на Храна и Вода Керамички Чаши Двојно Чаши Бавно Фидер со

♦Боја : како што е прикажано ♦Материјал : направен од висококвалитет,нема мирис, издржливи ♦Погоден за

Материјал : заштита на Животната средина пластика.Висококвалитетни материјали и исклучителна занает н�

5"Високи : 6.Еден внимателен се грижат куче сад стои.И природни бамбус носител е обложена со лак, кој е вод�

Моделот лавиринт во куче сад да може ефективно да се намали кучето е јадењето на брзина, подобрување на �

Удобно хранење за постарите кучиња со назад и хип проблеми.Го намалува нередот и gassiness.Воскресна фидер д

На покачена мачка сад се стави мачка' уста во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помаг

YSYSPJMЦелосно монтажни, сплит дизајн, лесно да се размонтираат и се мијат.Се оптимизира структурата за да �

YSYSPJMЦелосно монтажни, сплит дизајн, лесно да се размонтираат и се мијат.Се оптимизира структурата за да �

КАРАКТЕРИСТИКИ : Доаѓа со Две Нерѓосувачки Челик Чинии, Шепа Печати Отсечени Форми.ГОЛЕМИНИ : XМали 3.5"H, М

Please wait...