0
clear
  • Стакло Сликарство Kit (2pk) - Едноставно Направи - Флејта
  • -20%
  • -20%
Стакло Сликарство Kit (2pk) - Едноставно Направи - Флејта

Стакло Сликарство Kit (2pk) - Едноставно Направи - Флејта

DEN 548.40

Достапност
Достапно за нарачка

Се создаде своја сопствена уникатна шампањ флејта со ова Едноставно Направи комплет од дали занаети.Можете да се создаде било модели или дизајни ви се допаѓа користење на боја обезбедени.Овој комплет е одлично да се користи за се обидува својата рака во нешто ново и создавање на нешто уникатно.Нека вашата имагинација се кандидира дивите и вашата креативност проток.Со дизајнот, идеи и практични совети вклучени лесно можете да добиете вашите креативни сокови тече.Вклучени во овој комплет се се што ви треба за да започнете со вашите креации, како што се x2 стакло флејта, х5 боја бои, боја четка и мешање палета заедно со корисни сет на инструкции.Овој занает комплет прави прекрасен подарок за било hobbyist или занаети ентузијаст.Добиете креативна со ова Едноставно Направи комплет од дали занаети.Таа содржи сè што треба да биде во можност да се создаде своја сопствена уникатна стакло насликани шампањ флејта.Можете да ги координира нив со вашиот постоечки стакло или да излезе со некои нови креации.Совршен и врева-слободен за некој кој сака да се обиде својата рака во нешто ново.Овој комплет го прави совршен подарок за вашите пријатели и семејство или било занает ентузијаст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Брусен Метал заврши пари Клип.Силна, но сеп�

Се создаде своја сопствена уникатна tumblers со ова Едноставно Направи комплет од дали занаети.Можете да се

Внатрешната меморија е заштитена од удобен еден допир пролет latch.УДОБЕН ДИЗАЈН : На Flambeau Изведувачот Кли

Убава рачно изработени Резба Работа Е Направено од Страна на Националната наградуван Уметник од индија

Please wait...