0
clear
  • Yeahii 12 Компјутери/set 25ml Нови 12 Флуоресцентна Боја Бисерна Прав DIY Занаети Накит Одлуки Епоксидна Пигмент Кристал Лепак Пополнување Материјал
  • -20%
  • -20%
Yeahii 12 Компјутери/set 25ml Нови 12 Флуоресцентна Боја Бисерна Прав DIY Занаети Накит Одлуки Епоксидна Пигмент Кристал Лепак Пополнување Материјал

Yeahii 12 Компјутери/set 25ml Нови 12 Флуоресцентна Боја Бисерна Прав DIY Занаети Накит Одлуки Епоксидна Пигмент

DEN 2359.20

Достапност
Достапно за нарачка

Висок-квалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот е многу добар.Бисерна во прав е сјајни пигмент.Не-токсични, без мирис, киселина и алкално отпорни, не-запалив, не-експлозивни, не-проводници, не-миграција.Тоа е лесно да ги растера, има голема отпорност на топлина (900 степени) и времето отпор, и ги исполнува упатствата за заштита на животната средина барања.Бисерна прав само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на бисерна во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот е многу добар.Бисерна во прав е сјајни пигмент.Не-токсични, без мирис, киселина и алкално отпорни, не-запалив, не-експлозивни, не-проводници, не-миграција.Тоа е лесно да ги растера, има голема отпорност на топлина (900 степени) и времето отпор, и ги исполнува упатствата за заштита на животната средина барања.Бисерна прав само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Тип : Бисерна прав Материјал : Прав во Боја : Како на слики прикажани на Нето тежина : 25ml/шише Големина : Шише висина : стан.5.8 см/2.28 во Количина : 12 Парчиња/set Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 12 Компјутери x Бисерна во прав.

Спецификацијата

Type:
Pearlescent powder
Material:
Powder
Color:
As pictures shown
Net weight:
25ml/bottle
Size:
Bottle height
Quantity:
12 Pcs/set

Со стоката дадена додека купуваат

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Подарокот е мала, но импресивен.Прекрасни украси ѕидот : Можете да се прилагодите на нафта сликарство ст

Имплицитни ефект, се водат дизајн, умен структура, лесна лепило。.Скриени пенкало кутија, мали пенкало к

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

♦ Интегрирани во калапи, подобрен процес, цврста и издржлива, не е лесно да се распрснувале, антипадот и

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп

Тоа е причината зошто ние го направивме Stardust Micas.Stardust Micas Се одлични за широк спектар на DIY проекти, оваа т

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ

Пакет Листа : 1 x Host1 x Полиран Handle1 x Керамички Мелење Head1 x Пенкало Holder1 x Пенкало Rack1 x Plug1 x Прирачник Ергоном

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу

На располагање 3 Големини : 60x80 Инчен, 1.25 Lb Во Тежина(Тинејџери)40x50 Инчен, 0.Не Постои Ништо Подобро Од Дава

【vжлеб】Оваа магнетна база на носителот усвоена на vжлеб дизајн на дното за стабилна монтажа на цилиндр

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек

180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина 120# в

Оваа hammock, исто така, има несакани клапи која ви помага да го заштитите од страна на вашиот автомобил сед

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, пе

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Топли пијалаци кригла.Мултидимензионална sculptured кри

Димензии Мерки 27 од страна 67 од 82 инчи (Ш x В x Д) 249 фунти тежина 400 фунти лимит на тежина на Контроли и Кара

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Резервоарот е опремен со вкупно четири G1 / 4" пристаништа, така што корисниците може да избере најмногу о

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Please wait...