0
clear
  • COM ТОП - Јасно Писмо Sorter & Биро Телефон Трибина, доградба на Акрилни Memo Забелешка Носителот, Канцеларијата на Организаторот, Биро Додатоци
  • -20%
  • -20%
COM ТОП - Јасно Писмо Sorter & Биро Телефон Трибина, доградба на Акрилни Memo Забелешка Носителот, Канцеларијата на Организаторот, Биро Додатоци

COM ТОП - Јасно Писмо Sorter & Биро Телефон Трибина, доградба на Акрилни Memo Забелешка Носителот, Канцеларијата

DEN 1663.20

Достапност
Достапно за нарачка

ИМАЈТЕ РАБОТНА ПОВРШИНА ОРГАНИЗИРААТ На очарователни јасно акрилик писмо sorter ви помага да се организира дневни писма, сметки и да го зголеми вашето работно место.КАПАЦИТЕТ : писмото организаторот има три прегради за професионални или повремено се користат.Тоа е лесно за вас да го решите вашиот писмо/ лаптоп/ флаер/ брошури/ разгледница и да ја задржите вашиот десктоп уредна и чиста.ЕДНОСТАВЕН и ПАМЕТЕН ДИЗАЈН : јасно акрилик писмо sorter карактеристики 3 против пролизгување места на дното.Бидете сигурни дека ништо нема да се лизга над вашето биро.СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА на ЗЕМАЊЕ ЗАБЕЛЕШКА и ЧИТАЊЕ : Овој телефон стојат доаѓа со 2 телефонот стои и 3 белешки.Ви дозволува да ги преземе белешки за време на читањето.Белешка област лесно може да се замени со ниедна забелешка.ПРЕМИУМ АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ : кристално јасно телефон држачот е изработен од 100% 1-во одделение акрилик материјал и кои имаат голема транспарентен изглед.Фантастични квалитет вреди да се try.COM ТОП обезбедува висок квалитет на акрилик производи кои се цврсти и стилски.Работи совршено во канцеларија и навистина добар договор за работа од дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Флексибилни и се наменети да биде лесно да се чисти.Еластична внатрешна мозок да се одржи влошки.Врежан

Мали во големина,чувари вашиот deskpace.Забава коњ Мемо Носителот на Биро,Стимулира интересот за студира

【Прекрасен Дизајн】 Дизајнирани со симпатична вештачки кактус бонсаи, тоа не е само како растенија бон

Боја : Злато,.Висина : 3443 MM.Стил : Сакам.Материјал : Метал.Десктоп Декорација Метален Хартија Стегач За Држ

Материјал : Направен од добар квалитет јаглероден челик.Големина : база на табела број носителот is1.58 инч

Биро Приемот Носителот â€" Ќе може да се примени оваа алатка како ресторан, проверете носител на приемо

Она што Ќе Добиете за : 1 Парче мемо носителот,1 парче кит облик дизајн магнет хартија клип носителот со х

Пакетот Должина на Производот е : 8.0"Л Пакетот Ширина на Производот е : 6.0"W Пакет Висина на Производот е : 6.

На YACSEJAO Мемо Клип Носителот Стојат тоа е совршен за статистика на работа, се обезбедува отворен визуеле

5" x 2" Кога укината, 3.ги користат за означување на храната јадења, објави специјална порака, обезбедуваат

Со правилна празнината на овој штанд, прикажување на фотографиите или да се идентификуваат имиња прекр

Боја : Фото Рамка.Материјал : Метал.Грлото длабочина : 0 Тежина : 0 Главен големина : 24 / 6 Боја : жолто злато(

【50 ПТИЦА ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени...

【50 ПАТКА ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени 【МАТЕРИЈ

【50 ЦВЕТ ОБЛИК на ПРСТЕН ЈАМКА ЖИЦА КЛИП】:ПАКУВАЊЕ ОД 50 Додатоци само, основи не се вклучени 【МАТЕРИЈА

Функционален и едноставен за употреба.Идеален за Дома на Заводот.Ниска цена висока вредност 6 Година / 12

Тие апсолутно љубов на ова!Вкупно 24 парчиња на дрво место карта сопствениците во овој пакет, Доволни кол

Please wait...