0
clear
  • [Јапонија Занаетчии Направени] Праска Дрво Природни Чешел - Кајсија Подмачкана. Анти-Статички Коса (Мал)
  • -20%
  • -20%
[Јапонија Занаетчии Направени] Праска Дрво Природни Чешел - Кајсија Подмачкана. Анти-Статички Коса (Мал)

[Јапонија Занаетчии Направени] Праска Дрво Природни Чешел - Кајсија Подмачкана. Анти-Статички Коса (Мал)

DEN 756.00

Достапност
Достапно за нарачка

Анти-статички коса и да стане сјајна коса и бради. 9.5 cm(3.7 во)*5cm(1.9 во)*1cm(0.4 во). 20g(0.7 мл).Материјал : Природно дрво Праска.Функција : Кајсија подмачкана.Добро за крем.Ја спречува кожата од оштетување.Фабриката штекер.нема мало поле.Занаетчии рачно изработени.Брод од ЈАПОНИЈА.Јапонски занаетчии направени од нивна страна.Природно дрво праска телевизија на средината на Јапонија област.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Исто така погоден за DIY многу други губење на парчиња и занает проект.Фенси метален чешел косата е дизај

Материјал : Јаглерод влакна,отпорни на топлина и антистатички,издржливи.Димензии : должина : Околу 20cm / 7.8

Име : Широк заб дрвени чешел за кадрава коса, згусне големи detangling чешли за Мажи / Жени, зелена сандаловина

[Не болеше главата]—Косата и скалпот се поздрава, може да го намали опаѓањето на косата, избегнувајте гр

NFEGSIYA Природни зелени сандаловина материјал,мазна површина и добро полиран.Дрвена рачка удобно да се ко

Големина : 17cm*6.8 cm.Материјал : Бамбус.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура отпор,

★ Погодни за перм, природни, долга коса, кратка коса, кадрави, права коса и перика ★ Изработен од ABS и TPEE м

Лесни & Преносни : Нашата челик pin карбонски влакна косата чешли се лесен и пренослив, кој е удобен за нос

Материјал : Црното Злато Сандаловина.Должина : 3.74 инчи; Width : 1.3 инчи.Дизајн : Симпатична чешел со мачка ста

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт

Сигурен и Издржлив Квалитет : Овие чешел поставени се направени од високо квалитетна карбонски влакна,

Направен од Висок Квалитет 100% Природни Пурпурна Сандаловина,Секое Чешел Косата ќе биде Малку Поинаква).

Количина : дојде со 3 пакети на Афро чешел, одлична за правење на Афро плетенка фризер, тие може да се напр

Големина на : 16.3*3.5*0.7 cm.Материјал : Праски на дрво.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока темпер

На HibiscЦвеќиња симболизира благородна, чиста, убава,Најдобро одговара за вреден подарок за жени и девој

Погоден за мажите и жените, погоден за кратка коса и долга коса.Rotatable Кабелот за Напојување : Опремени со

Дизајн Име : Романтични Роуз.Модел и дизајн врежан на двете страни.Големина : 5.9" x 2.16" / 15 x 5.5 cm(L*W).Пакување

S‑криви дизајн може да и се измени агли и намалување на косата во сите агли.Лесно да јадат вашата коса, с

Switchза сечилото чешел Мерки 9" кога целосно продолжен.Изработени од нерѓосувачки челик и пластика.Лизгај

ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.AUTO OFF (ИСКЛУЧЕНО).БЕЗ КОСА ШТЕТА.КЕРАМИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА.БЕЗБЕДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КО

Криви берберот clipper чешел за лесно и брзо средување на грбот или две страни на косата.коса за сечење чешл

Крајната Коса и Брада Чешел за Мажи Рака полиран дизајн кој пропорционално распоредени заби за менаџир

Оваа чешел рачно изработени, Интегрирани во дизајн на бивол рог материјал мазна Не snags, мост нема статич

Направена со префинет традиционалните ракотворби, добро полиран, мазна и лесна.Направен од Висок Квали

Аце е роден во 1851 година и е добро воспоставени и сигурен бренд 7.5 инчи облекување чешел.Има и парична ка

Please wait...