0
clear
  • Џеб Дупка Менгеме Право Агол се Стега 4 инчен за Машини и Џеб Дупка Столарија (2 Парчиња)
  • -20%
  • -20%
Џеб Дупка Менгеме Право Агол се Стега 4 инчен за Машини и Џеб Дупка Столарија (2 Парчиња)

Џеб Дупка Менгеме Право Агол се Стега 4 инчен за Машини и Џеб Дупка Столарија (2 Парчиња)

DEN 957.12

Достапност
Достапно за нарачка

【4" Вилицата Капацитет】агол менгеме има 4-инчен грлото длабочина и 3-5/8 инчен (76mm) стегање капацитет. 【Силна Прилагодливи Стегање Сила】агол менгеме е најдобрата алатка за стегање, главно се користи за заварување, мелење и друга обработка.Вилиците може да произведе големи стегање сила, сериозна делови нема да се олабави, и подвижен менгеме седиште со прилагодливи отворање на е лесен. 【Премиум Материјалот】Тешки Хром Vanadium челични вилици и заби со премиум носат и отпорен на корозија никел позлата. 【Ергономски се Справи со】Мека гума зафат се справува со функција за брзо ослободување показател за лесно disengaging стегање притисок. 【Широк Спектар на употреба】Погоден за мал дупка дограма, столарија, машини за проектот изградба, заварување и одржување.Спецификации:-Објект Тежина : 4.29 фунти-Пакет Димензии : 13.86 x 6.69 x 2.56 инчи-Стил : 4 Инчен Џеб Дупка Менгеме 2 Пакет-Крај : парична Казна термичка обработка-Материјал : Хром Vanadium Челик-Шема : Џеб Дупка Пакет Содржина:-2*Џеб Дупка Менгеме-1*Настава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Машини за Асистент】 : сет од 4 агол клипови : пакет на 4 страни, време, зачувување на трудот време, намалу

* Прав агол владетел може да се измери објекти брзо Јасно скала, висока цврстина, капка отпор, силни и изд

【Високо Квалитетен Материјал】Relitec Позиционирање Плоштади се Карактеризира со високо влијание Пласти�

【Идеален Подарок за вашето семејство стегачот глава е направен од висок јаглероден челик со парична ка

Висока Структурна Сила : ABS инженеринг пластика, алуминиум производство има висока структурна сила и си�

Точни Анкетирање И Мапирање : Можете да го користите квадратни владетел да се подготви вертикална помош

Име на производ : Стакло Клип;Одговара Стакло Дебелина : Max 14mm / 0.55".Вкупната Големина : 3.6 x 2.6 x 1.8 cm / 1.4" x 1" x

Изработен од алуминиум, тоа ќе трае со години.Елоксирани црвена површина, издржливи и отпорни на корози�

Omni Насочен Мерење : Агол стегање плоштадот доаѓаат со јасна и прецизна скала, поддршка мулти агол и omni на

Име На Производ : Стакло Клип Заградата;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Мека Пластика.Вшмукување Чаша �

Висока Структурна Сила : ABS инженеринг пластика, алуминиум производство има висока структурна сила и си�

100% Висок Квалитет : Направен од висок квалитет на алуминиум и нерѓосувачки челик менгеме, анти ' рѓа, ант�

Име На Производ : 90° Десен Агол Клип.Производ материјал : алуминиум легура умрефрлија слатка тело.Произв

Име На Производ : Стакло Клип;Материјал : Алуминиум,Пластика.Одговара Стакло Дебелина : 316mm / 0.12"0.63";Дупка

【Лесни, но Моќен】 : тежината е само за 4.4 оз.Но максимална стегање опсег е 3.74 инчи.Со ергономски дизајн, с

Издржливи право агол се стега, направени од премиум алуминиум легура умрекастинг материјал.Им овозможу

Please wait...