0
clear
  • Novoflex QuadroLed 4-Дел Јаглерод Влакна Комплет - 1pc (QLEG-C2840-SET)
  • -20%
  • -20%
Novoflex QuadroLed 4-Дел Јаглерод Влакна Комплет - 1pc (QLEG-C2840-SET)

Novoflex QuadroLed 4-Дел Јаглерод Влакна Комплет - 1pc (QLEG-C2840-SET)

DEN 16751.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 4x 4 Sec. Јаглерод Влакна Quadro Leg Продолжување Должина : 19.5"- 62.2" Wt. 1.4 lbs. 4x Quadro Leg нозе јаглерод влакна 4 сегменти.Прецизно Изработени.На Novoflex Quadro Pod 4-Дел Карбонски Влакна на Нозете (Сет на Четири) е поставена на четири камера поддршка нозе наменета за амбициозни нови Novoflex камера систем за поддршка, која има четири нозе, наместо вообичаените три, и посебна база (3 различни основи се достапни одделно) кои прифаќа tripod главата (достапен одделно).Овие 7-слој јаглерод влакна нозе-со работна височина од 3.9" 61" (10 cm до 155 см)прикачите да се основата на вашиот избор за да се создаде исклучително камерата стабилна поддршка.Мини нозе, со работна височина од 2.8" да 10.2" (7 cm до 26 cm) се достапни одделно, како што се 3-дел карбонски влакна и 3 или 4-дел алуминиум нозе.Четири нозе обезбеди зголемена стабилност и поддршка за вашата камера и дополнителна поддршка додатоци како вшмукување месеци, стеги и шила се достапни одделно.Секој од нозете може да се користи како monopod, со користење на специјална чинија (достапен одделно).И ако се носталгични за старите tripod, еден од (изборен) основи дури и ќе го прифати или три нозе или четири нозе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Високо квалитетен материјал : фото tripod е направен од елоксирани алуминиумски цевки и ABS животната среди�

Schonfeld.На Schonfeld Карбонски Влакна 255 T 5Дел Tripod нуди здрав, професионална поддршка за вашиот ловец или камер�

Високо квалитетен материјал : фото tripod е направен од елоксирани алуминиумски цевки и ABS животната среди�

Макс Висина 73.8 во.Min Висина 9.8 во.Макс Оптоварување 22 lbs.Тежина 5.21 lbs.Материјал Карбонски Влакна.Нога Де

Високо квалитетен материјал : фото tripod е направен од елоксирани алуминиумски цевки и ABS животната среди�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Да се прошири и количка за : проширување должини се движат од 7.Автотајмер tripod : Изградена на полнење безж

Please wait...