0
clear
  • Calvas Замена DMD Чип Одбор За Infocus IN3114 DLP Проектор
  • -20%
  • -20%
Calvas Замена DMD Чип Одбор За Infocus IN3114 DLP Проектор

Calvas Замена DMD Чип Одбор За Infocus IN3114 DLP Проектор

DEN 876.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме искрени продавачот ,ние се стремиме да обезбеди најдобра услуга и производи за сите купувачи.Превозот и испорака : .Објектот специфики : Употреба : Универзална,Projectors Frequency : 433 MHz Wireless комуникација : IRPackage : Нема.Ние не бродот да P.Превозот време е разни поради поштата е ефикасноста на работата и двете Царински и други фактори.Напомена : Телефонски број е потребно за да Изразат пошта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

68 kg* Пакет содржина : 1 x projector If имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одг

[1080 P Видео Проектор] : LCD видео проектор висока посветла појасни слики, 800*480 P мајчин резолуции; Поддршка fu

Надгради 1400*766 резолуција 766led монистра Надградба на софтверот за персонален КОМПЈУТЕР(Побрзо конверзиј

Дисплеј Тип : LCD.Мајчин Резолуција : 1280x720 Поддршка Резолуција : 1920x1080 Осветленост : 1800 Lumens.Contrast Ratio : 1500 : 1 Ди

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

5 cm Пакет Листа : 1* host 1* power plug 1*мемориска картичка 1* читач за мемориска картичка 1*Ѕид 2* завртки 1* Софтвер (

проектор : 3.5 инчен TFT lcd дисплеј Мајчин резолуција : 600*480 поддршка за 720 P / 1080 P Осветленост : 1500 lumens Слика фл

Резолуција:1920x1080dpi.Потрошувачка на енергија:30 W.Осветленоста:4000 lumens или повеќе.екранот размер:16 : 9...

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Приклучокот Напон : AC 100240 V, 5060 Hz Операцијата на Владата : Прирачник,Далечински Управувач за Далечинска К�

Добредојдовте на нашиот продавница, и се надеваме дека нашите производи ќе обезбеди повеќе удобноста н�

✪ Исто така можат да бидат сместени во мали простории, исклучителна големина : проекција на големината �

Starlight Проектор Ноќ Осветлување : LED elk облик starlight проектор ноќ светлина создава романтична галактички ср

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

Ви посакувам среќен шопинг!.МУЛТИМЕДИЈАЛНИ ПРЕНОСЛИВ ПРОЕКТОР : проектори е одговара за играње видео, Т�

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

[Големи Проекција Големина] 170 инчен голема проекција на екранот носи извонредно гледање искуство.Усвој

Please wait...