0
clear
  • кукла 1PCS Кадифен Играчки Мека Кадифен Полнети Животни Детска Играчка Троседот во Спалната соба Перница Девојка Перница за Спиење Дома Декор Кадифен играчки
  • -20%
  • -20%
кукла 1PCS Кадифен Играчки Мека Кадифен Полнети Животни Детска Играчка Троседот во Спалната соба Перница Девојка Перница за Спиење Дома Декор Кадифен играчки

кукла 1PCS Кадифен Играчки Мека Кадифен Полнети Животни Детска Играчка Троседот во Спалната соба Перница Девојка

DEN 17163.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производот ткаенини : Spandex еластична супер меки, производ на пополнување : долу памук.Производ големина : 90cm.Удобно ткаенини : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови и интерактивни уметност, дозволи на луѓето да се стави долу!.Патент дизајн : Мазна патент дизајн, лесно да се извади на пополнување, лесен за чистење, лесен и хигиенски!.Целосно пополнување : Сите делови се целосно исполнет, не е лесно да се деформирани, добра еластичност, цврсто навој на страна, не е лесно да се произведуваат памук!.Име на производ : среќен лав pillow Product ткаенини : Spandex водат супер soft Product пополнување : долу cotton Product големина : 90cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Удобно ткаенини : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови и интерактивни уметност, дозволи на луѓето да се стави ја надолу!Патент дизајн : Мазна патент дизајн, лесно да се извади на пополнување, лесен за чистење, лесен и хигиенски!Целосно пополнување : Сите делови се целосно исполнет, не е лесно да се деформирани, добра еластичност, цврсто навој на страна, не е лесно да се произведуваат памук!Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Име на производ : тип на кадифен играчки ★Памук фил : бисер памук, форма поглед, одличен материјал, мног

Производ големина : 70 cm, 100 cm.Кожатапријателски, мека и без мирис : еластичен меки кадифени ткаенини, удоб

Ткаенини : Краток кадифен, фил : PP памук.Висина : 65 cm, 90 cm, 110 см.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен

Цртан филм сликата, мазна ткаенина, кожаfriendly и деликатна, парична казна изработка.Компјутер везови техн

Класификација : Кадифен Кукла.Пополнување материјал : пп памук.Боја : жолта.Висина : 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm,.Паке

Ткаенини : Супер меки се водат, фил : 3 D памук.Висина : 43 цм, 60 см.Удобно Тестенини : кожапријателски, мека, м

Удобно придружник : претставува супер меки и симпатична препарирани животни, големи перници за читање,

Бебе големина : 24 cm 40 cm, 50 cm.Боја класификација : розова, зелена, кафена.Мека ткаенина : надворешноста е нап

Кожатапријателски, мека и без мирис : еластичен меки кадифени ткаенини, удобно и мазна на допир, поблиск

100% Сосема Нов и Висок Quanlity.Играчка тип : перница / перница.материјал : кадифен.Висина : 70cm.Фил : PP памук.Из

Ткаенини : кадифен, фил : бисер памук.Големина : 75СМ.Удобно материјал : висок квалитет на кадифен ткаенина

Симулација Чили Lifelike Растенијата Перница Кадифен Играчки Дифузна Полнети Перница Дете Симпатична Пода

Тоа може да се користи не само како слободно време симпатична мека препарирани животни кадифен играчки,

Направени со 100% полиестер микрофибер, мека кадифен ќе трае многу мие.Земаме голема гордост на нашите пр

Висина : 35 cm, 50 cm, 80 cm.Еластична четири двострано водат ткаенина, кожа friendly и деликатна, удобно на допир, и

Направен од висок квалитет на безбедноста, животната срединапријателски мека pp памук додатен; Перат.На

Симулација тост леб форма кадифен перница, 3 D печатење, нежен кадифен ткаенина, многу интересни и реални

Се топи било еднорог љубители' срце со оваа мека и cuddly елитниот еднорог кадифен дека ќе обезбеди доживот

Големина : 60 см, 80 cm, 100 см, 120 cm.Ткаенини : Четиринасочно водат, фил : мека надолу памук.Симпатична изразува

Фил : долу 3 D памук, ткаенини : се водат и супер меки.Големина : 35cm, 50cm, 65cm.Удобно материјал : кожаfriendly и дели

Висок квалитет на кадифен играчки.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за задов

5 Килограми Објект Тежина : 1.5 килограми Кадифен Банана Големо Животно Hugging Перница Перница Жолта Играчк

100% Полиестер.ДИЗНИ ЗАМРЗНАТИ 2 ЕЛСА ДИЗАЈН : Навивачи на Замрзнати 2 ќе сакаат милување со ова се Мраз Бур

Големина : 25, 35, 45, 55 cm.Полнењето е полна, еластичност е добро, и не е лесно да се деформира.Удобно ткаенини

Употреба : кукли / кукли.Цртан филм изрази : транспарентна очи, мека симпатична и живописни слики.Кадифен

[Супер меки] Виножито вратоврска боја на кожатаfriendly полиестер ткаенини и pp памук обвивка, мека на допир

Please wait...