0
clear
  • JGB Претпријатија A007-1604-0120 Орел Портокал/Заоблачено Вшмукување и Празнење Црева, 10 x 10', Алуминиум Машки x Женски Камери, Crimped, 40 psi Работен Притисок, ПВЦ
  • -20%
  • -20%
JGB Претпријатија A007-1604-0120 Орел Портокал/Заоблачено Вшмукување и Празнење Црева, 10 x 10', Алуминиум Машки x Женски Камери, Crimped, 40 psi Работен Притисок, ПВЦ

JGB Претпријатија A007-1604-0120 Орел Портокал/Заоблачено Вшмукување и Празнење Црева, 10 x 10', Алуминиум Машки

DEN 1211.52

Достапност
Достапно за нарачка

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К. Г. поклопец.Лесни и флексибилни.Надворешни хеликс обезбедува за лесно да ги влечете.Вшмукување и празнење црева за употреба во риби вшмукување и изнајмување/градежништво транспорт.Лесни и флексибилни.Обезбедува анти-статички со бакарна жица крајот.Надворешни хеликс обезбедува за лесно да ги влечете.Номинална за двете вшмукување & празнење.Јасно sidewall дозволи визуелна проверка на материјалните текови.Дизајниран за земјоделство, каменолом, наводнување, рударството, градежништвото и индустриски апликации.JGB Eagleflex II е специјално дизајниран за употреба на притисок за миење машини со работни притисоци до 6000 PSI и температури до 310°F. Дизајниран како традиционален гума вода црево, заедно со стандардни Mx F Градина Црево Нишка (БОРБА) солидна месинг фитинзи.Совршена Градина Црево идеален за резиденцијални и лесни комерцијални корисници.На цревото е како одговараат за перење на вашиот автомобил, RV, или на брод, како што е за миење-надолу се користи во индустриски погони, коњ плевни, и пејзаж апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【vжлеб】Оваа магнетна база на носителот усвоена на vжлеб дизајн на дното за стабилна монтажа на цилиндр

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п

На располагање 3 Големини : 60x80 Инчен, 1.25 Lb Во Тежина(Тинејџери)40x50 Инчен, 0.Не Постои Ништо Подобро Од Дава

Опис : Материјал : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртањ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Тоа е причината зошто ние го направивме Stardust Micas.Stardust Micas Се одлични за широк спектар на DIY проекти, оваа т

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција 3 Полица Количка Со Капак и 26" X 20

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу

Please wait...