0
clear
  • Нерѓосувачки челик сунѓерот почиста сет со рачка 50 парчиња поставени Големи не ' рѓосувачки челик scrubber Метал чистењето подлога Кујна cleaning tool (Боја : 50 Пакети)
  • -20%
  • -20%
Нерѓосувачки челик сунѓерот почиста сет со рачка 50 парчиња поставени Големи не ' рѓосувачки челик scrubber Метал чистењето подлога Кујна cleaning tool (Боја : 50 Пакети)

Нерѓосувачки челик сунѓерот почиста сет со рачка 50 парчиња поставени Големи не ' рѓосувачки челик scrubber Метал

DEN 1977.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ако сакате да чистење на рерната или литургија, можете да се навлажни перење нерѓосувачки челик топки, а потоа додадете малку детергент, повтори процес на чистење на место rusty.3 inches Product листата : 30 нерѓосувачки челик топки за чистење на кујнски прибор за чистење топки и две подлошки за чистење рачки.Со рачка може да биде вметната во чиста топката, осигурете се дека вашите раце не боли.На сунѓер е многу погодна за отстранување на лонци, тави, bakeware и други маснотии и нечистотии е идеално одговара да се справи со тешки-должност чистењето јадења.Лесно да се отстрани тврдоглав маснотии и нечистотии.Употреба : се мијат со сапун и чиста, лесен за чистење.Карактеристики : 1.Мека и еластична.Овие чистење топки направени од не ' рѓосувачки тесно извиткани нерѓосувачки челик, може да биде силна и чистење на чистење. Спиралата дизајн, не falling3.Ќе добиете : чистење значи 18 состои од голем сет на нерѓосувачки челични топки и две рачки.Вовед : 100% сосема нов, висока quality Stainless челични топки, здравје и издржливи, со силна чистење способност, силна дамка брза и ефикасна, високо-квалитетни челик, нема рѓа, не фрагментација, заштедувајќи ви време да се исчисти кујна, секое семејство кујна essentials.4 со рачка, секој од чистење топки може да се монтира во handlespecification : 1, Боја : Silver2, материјал : не ' рѓосувачки челик wire3, димензии : 6 * 2., широко се користи во секојдневна употреба.Цел ризик : Ако не сте задоволни или имате било какви прашања во врска со квалитетот на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние гарантираме за слободна замена или целосно враќање на средствата.Едноставноста на користење : Идеален за употреба на печки, скари, лонци, тави, отворено мебел, алатки.

Спецификацијата

1, Color:
Silver
2, material:
stainless steel wire
3, dimensions:
6 * 2.3 * 2 inches = 2.3 inches
Product list:
30 stainless steel balls for cleaning kitchen utensils cleaning balls and two washers cleaning handles. :

Со стоката дадена додека купуваат

Casabella беше создадена со роман идејата дека housewares и производи за чистење може да биде голема потрага, заб

Тие може да ви помогне да се применуваат миро, или да се фаќа за чистење течности.Медицински сунѓери се о

Мултицел, Корисна Сунѓери.Безбедно на on nonstick садови, тушеви, ладилници, и повеќе.Сунѓери кои се направен

Овие кујна washcloths лесни, дише, супер абсорбента и сува брзо.Сад платно е lintслободни и апсорбира течности

На сунѓерот има широк опсег на употреба.Тоа може да се користи за домаќинство, кујна, чистење, автомобил

За употреба на Нерѓосувачки Челик, Кожа, Corningware, Пластика и плочки.Боја : Бела.Да ги користите овие дома и

Тип на производ : УМЕТНОСТ РЕЗЕРВИ.пакет висина : 32.766 cm.пакет должина : 4.318 cm.пакет ширина : 10.414 cm.Чистење Т

Вклучува една пена издавање јадење четка.Обновливи и refillable.Одлична за чистење јадења.Пролетнатоварени

На scrubber сунѓери може ефикасно чистење на маснотии и сува дамки без оштетување на стакло, пластика,метал

ДолгаТрајни и Издржливи : Абсорбента целулоза има сапун и генерира suds брзо за долготрајна употреба, дод

260 Карактеристики : Тешки нечистотија и тешки дамки Не детергент е потребно Преднамалување за корисна у

SOFT & ФИРМА : Мека во Топла Вода за Светлина Чистењето, и Тешко во Ладна Вода за Тешки Чистење.ФУНКЦИОНАЛНА

Двострани за перење и бришејќи.Ненула чистење.Долготрајни чистењето материјал.Чистење на површината м

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер

Должина е убаво за сите видови на задачи да добиете повеќе да се направи.Висат сува останува во место во

Материјал : Силикон.Големина на : 12*13.5*1.5 cm.Боја : случајни.Облик : срцето форма; ѕвезда; цвет.Пакет Листата

❤❤ Материјал : Сунѓер ◆◆По Продажбата на Услугата : ❀Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга

Од суштинско значење големина може да се користи за миење и чистење, садови и други домашни активности з

Тоа е причината зошто на експерти се согласуваат дека казнаpored свила сунѓери се најдобар избор во приро

Please wait...