0
clear
  • Бреза Ранец Браун Цврста Кожа Flapover Рачно Изработени
  • -20%
  • -20%
Бреза Ранец Браун Цврста Кожа Flapover Рачно Изработени

Бреза Ранец Браун Цврста Кожа Flapover Рачно Изработени

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бреза Ранец Браун Цврста Кожа Flapover Рачно Изработени.Бреза Ранец Браун Цврста Кожа Flapover Рачно Изработени. ?£ц??Å *** ве Молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.**Производ Големина : Во 5.0.X 11.0 Во.X 15.0 Во.Лаптоп и таблет оддел големина : 13 - 14.9 Inches100% Зеленчук База Dyes Category : Lightweight100% Рециклиран Nickle-Слободен Hardware Color Опис : Brown Interior : (1) Со Патент Џеб, (2) се Лизга Pockets Design/Изгледаат : Solid100% Handcrafted Handmade100% Вистинска Кожа Accents Feature : Flapover12" Ширина x 17" Висина x 5" Длабочина (Инчи)Рамо, Рака се Откажат : 24" (Инчи)Декоративни Snap Копчето Ремени w/ Flaps Adjustable Рамо Straps Handle се Откажат : 3" (Инчи)100% Памук Canvas Exterior : (3) Патент Pockets Top Handle Main Патент Closure Material на Производот : Кожа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Се Носат На Согласност.Исплакнете темелно, се п�

Официјално Лиценцирани Производ.Квалитетот Ранец.Одличен подарок за било кој фан.Вебстрелецот ќе се за

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

i Pad / таблет џеб.Три начин zip затворање.Внатре zippered divider и zippered џеб.Организатор џебови и пенкало циклуси.П�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Надворешните карактеристики пред zip џеб и 2 страна лизга џебови.БИДЕТЕ на ВАШИОТ ПАТУВАЊА БРИЗ Со 3 инче�

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Издржливи Направени Оксфорд Ткаенина,ИздржливНаправени Од Страна На Солза, ВодаДоказ, АнтиТриење И Лес

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира �

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на раб�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите �

100% Пена СТП Полиестер.Увезени.Патент затворање.Внатрешни работи поместена ipad или netbook ракави со велкро �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер�

Постојат два уво токи на дното на торбата.Може да се користи како гласник торба / торба / crossbody ранец / �

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Мултицелите : Може да се користи гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / гра

Please wait...