0
clear
  • Winholt 30-8-СС/RD најголемиот Дел Двигатели со 8 Bushel, од не 'Рѓосувачки Челик База, 22 x 38-1/2 x 32 Големина, Црвена
  • -20%
  • -20%
Winholt 30-8-СС/RD најголемиот Дел Двигатели со 8 Bushel, од не 'Рѓосувачки Челик База, 22 x 38-1/2 x 32 Големина, Црвена

Winholt 30-8-СС/RD најголемиот Дел Двигатели со 8 Bushel, од не 'Рѓосувачки Челик База, 22 x 38-1/2 x 32 Големина,

DEN 2335.20

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 40 L x 37 H x 48 W (инчи).Пакет Тежина : 67 килограми.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 30-8-СС / RD.Идеален за сите одделенија - месо, производи, риба и дели. - подготовка на храна - Pack надвор складирање.Голем отстранлив када е изградена на санитарни, перат и пареа cleanable полиетилен.Рамка изградена на сите-заварени, 'рѓа доказ алуминиум или Нерѓосувачки челик види дното на страницата за цел да не' Рѓосувачки челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Неколку Мебел Dollies] Овој мебел dolly вклучува неколку dollies , солиден casters да се задржи dolly стабилен дури и на

【Капацитет】1000lbs, со 4 тркала, се движи глатко; Едноставен и корисен дизајн, се спасува, работна сила и вр

На 5pcs поставување ви овозможува лесно да ја заврши движење на големи и тешки мебел и стоки, заштеда на вр

✔ РАЗЛИЧНИ АПЛИКАЦИЈА : Дизајнирани да дестинации до еден 55галон тапан вклучувајќи пластика тапани, че

Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, се многу практични.

Universal Dock Кука / Dolly Забавува Кука / 5 Тркала се Повлече Кука 32" Долго долго се постигне.Направени со 3 / 8" Ч

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел 400 KG носивоста, се користат за но

Совршена Декорација : Овие џуџе кукли може да биде совршено декорирани во затворени простории или на от

Може да 360° на ротација, не се лизга рачка, безбеден и сигурен рокер стожерот точка.Лесен за употреба и ед

Платформа Должина : 36".Платформа Материјал : Алуминиум.Рициново Тркала Тип : Ролери.Капацитет (Lb.) : 6000 lb.Ри

Премиум Тешки 55 Литри Тапан Dolly Не Тл; да ги Прифати повеќето стандардни тапан буриња, до 235 / 8" во дијамет

Трајни Изградба : Dolly изградена од челик со заштитен прав грб заврши за максимална сила и долговечност ш

На рамо ширина на возилото е слична на онаа на возрасните, па и луѓето можат да помине секаде каде што мо

Мала големина и преносни, лесно да се носат и продавница, лесен за употреба.Посебно дизајниран спасува т

Помага лесно да се ревидираат и да ги преуредите простор за живеење, пластични површини штити објекти о

Поради тоа што има изработено тркала, тоа може да се спречи гребење на подот.Прво, вметнување на кревање

Специјално дизајнирани тркала : количка може да се движи слободно и е многу погодна за транспорт на опре

Карактеристики 2 целосна должина вилушка џебови со 6" широк вилушка отвори на 24" центри.Дек е 141 / 4" висока.

Casters ви овозможи да се движат од соба в соба без никаков напор.Неутрални тонови може да биде координиран

【Гумена Подлога Спречување на Гребнатини】 Нашите Мебел Dolly Ролери е 4Пакет со тркала, портокал гумена

Може да 360° на ротација, не се лизга рачка, безбеден и сигурен рокер стожерот точка 400 KG носивоста, се кори

Паб Табела Количка.Дизајниран да се одржи 36" Тркалезни Маси.Поддржува до 10 Коктел Табела Сетови 5 Скатен

Оваа ТешкиДолжност Прилагодливи Гуми Тркала Dolly е дизајниран да се укине и да се движат околу гуми и трк

Прилагодлив : Изградени Со Тешки Челик, Овие Приклучоци Се Обезбеди Сигурна, Безбедна Поддршка За Возил

Времето за Испорака е 915 Работни Дена, и се Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.Големина : 90×60×102 Cm, Силно Оптова

"двеply 3"" гума / најлон тркала".мазна вртење casters и sintered bushings "длабоко ""v"" дизајн се вклопува сите моторни с

"Безбедно да се Движи Повеќе за Помалку Време" со лесно возен 1,800 фунти капацитет, отстранлив Панел Баров

На Sternmaster Outboard Моторни Dolly е совршено решение за складирање, транспорт и сервисирање на менгеме на outboard mo

54 Тежина (кг) 9.Ви благодариме за купување на овој производ во нашата продавница, ако имате било какви пра

Целокупната Lx W : 48x48".Капацитет : 3600 lbs.Големина На Тркало : 6".Тркала Тип : Фенолни.Преголеми dolly обезбедува

Please wait...