0
clear
  • Џек Russell Terrier со Дедо мраз Шапка - Bling Кристал Божиќ Куче Кошула, 4XL Црвена
  • -20%
  • -20%
Џек Russell Terrier со Дедо мраз Шапка - Bling Кристал Божиќ Куче Кошула, 4XL Црвена

Џек Russell Terrier со Дедо мраз Шапка - Bling Кристал Божиќ Куче Кошула, 4XL Црвена

DEN 2234.40

Достапност
Достапно за нарачка

Куче во Плакарот, Џек Russell Terrier со Дедо мраз Шапка - Куче Резервоарот, 4 XL Црвено.Кристал куче т-маица за големи и мали кучиња. 6.5" X 7.5" дизајн со црвена, јасно, сребро, кафеава, бронза, сива, & црна rhinestuds.Ве молиме да користите нашата големина на табелата кога избирање на правилната големина.Не постојат стандардни големини за куче облека, па секој производител има свои големина на табелата.Нашата големина на табелата е големината на tee - не големината на куче.Така што ќе треба да се прилагоди на ширина за удобноста на куче.Џек Russell Terrier со Дедо мраз Шапка - Куче Резервоарот за мали и големи кучиња. 6.5" X 7.5" дизајн со црвена, јасно, сребро, кафеава, бронза, сива, & црна rhinestuds.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

92% Полиестер, 8% Spandex.Машина За Миење [Инстант Ладење Технологија] Како ќе почнат да се пот, влагаwicking ткае�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Машина За Миење 【Лесни &

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси�

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

Не се превиткуваат или сонда.Белешки : На мантил треба да бидат отворени со цел да се постигне подобро rain

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси�

За 3.3 lbs да 5.5 lbs на домашно милениче.на пример, Chihuahua, Pomeranian, Јоркшир Terrier.Изработен од полиестер и памук, сл

►Пакет, вклучувајќи : 1 КОМПЈУТЕР врвот / џемпер►fatest превозот : 49 дена пристигна, Стандард за испорака : 12

91"Shoulder : 54cm / 21.08"Length : 75cm / 29.✅ За Големина : ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата ✅ Погодн�

Ве молиме мерка вашето куче е големина пред да го купат.ГОЛЕМИНАНие ви нудиме 6 различни големини за да г

100% Полиестер.Машина За Миење 【Лесни & Пот Wicking】Лесни, брзи сува, дише & влага wicking ткаенина се движи пот о�

На Olimpia Дома Џерси е бела со црвени и сини акценти.Клубот значка е пораби на.Брендот дијамант моделот е о�

8", Вратот Обемот : 26cm / 10.9", Вратот Обемот : 23cm / 9.Големина : Секој милениче облека има различни големини за �

Кој бренд лого и Гватемала федерација сртот во горниот дел од градите.Шарени ракави.Пораби на Федерациј

Технички Ткаенини : UPF50+ заштита од сонце брзо сува ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа, да биде л

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси�

Rib crewneck tee.Графички на пред градите.Атлетик Намали.Кратки ракави.Екран Печатени ознака (tagпомалку удобно�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Машина За Миење 【Лесни &

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Удобен Ткаенини : Лесни, �

1.Внимание дека вашето бебе миленичиња обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара н�

Please wait...