0
clear
  • HeroNeo Жените Heatless Коса Curlers за Долга Коса, Heatless Виткање Род Headband Спиење Мека Гума Коса Ролки со Клипови
  • -20%
  • -20%
HeroNeo Жените Heatless Коса Curlers за Долга Коса, Heatless Виткање Род Headband Спиење Мека Гума Коса Ролки со Клипови

HeroNeo Жените Heatless Коса Curlers за Долга Коса, Heatless Виткање Род Headband Спиење Мека Гума Коса Ролки со

DEN 153.36

Достапност
Достапно за нарачка

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Многу удобен - Лесен за употреба дома или го носат тоа кога ќе излезат.Како слика shown40cm/15.Heatless Коса Curlers за Долга Коса Виткање Род Headband Без Топлински Ролки со Клипови Heatless Коса Curlers100% сосема нов и висок quality Features : Нема топлина - Ова Нема топлина навивам коса headband ќе ви даде нов начин на виткање вашата убава коса. ❉ Преносни - Ова heatless curler има убав изглед и лесно е да се користи и удобно.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. ❉ Многу удобен - Лесен за употреба дома или го носат тоа кога ќе излезат.Погоден за сува или мокра коса употреба.39 inch No мало пакет.Тоа ќе ви даде убави кадрици, без поставување на топлина во вашата коса.Погоден за сува или мокра коса употреба. ❉ Нема топлина - Ова Нема топлина навивам коса headband ќе ви даде нов начин на виткање вашата убава коса.Спецификација : Материјал : Сатен + гума род внатрешна core Color : Сина,Сива,Pink Size : стан.❉ Одличен подарок - исто Така многу погодни како подарок за вашиот семеен пријател и колеги.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Нема штета - Ова коса бран поранешниот прачки може да се користи без никакви електрична, топлинска е потребно, можете да DIY вашата коса стил лесно, без било каква штета за вашата коса.Одличен подарок - исто Така многу погодни како подарок за вашиот семеен пријател и колеги.74 in Quantity : 1 set Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.Преносни - Ова heatless curler има убав изглед и лесно е да се користи и удобно.Ви даде убава коса стил секојдневно.Нема потреба да ги преземат вашиот ден време.Тоа ќе ви даде убави кадрици, без поставување на топлина во вашата коса.Ви даде убава коса стил секојдневно.

Спецификацијата

Material:
Satin + rubber rod inner core
Color:
Blue,Gray,Pink
Size:
app. As picture shown
40cm/15.74in :
Quantity:
1 set
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
2 x Clip :
2 x Hair ring :
1 x Curling iron(other accessories demo in the picture is not included.) :

Со стоката дадена додека купуваат

погоден за различни типови коса, како што се кадрава, природни навивам, права коса, долга коса, кратка ко

Тип : Smart електрични коса braider.Боја : Црна и црвена.Материјал : ABS + компјутер.Копчиња : копчето, стрелките н

Step Step 1 : Посебен коса која треба да се стилизирана и место на производ до производ на коренот на косата, д

【Надградба Дизајн】 : во Споредба со традиционалните виткање алатки, овој нов тип на виткање curler е помек

【Надградба Материјал】 надворешниот од нашите свила heatless коса со ролери е направен од 100% висок квалите

Магијата Девојка Дами за Нега на Коса Ролери Стил Сунѓерот Curlers 6 КОМПЈУТЕРИ.Дами за Нега на Коса Curlers сег

Сигурен квалитет и потрајни.Таа ќе треба вашата коса да бараат и неверојатно чувство.Виткање Лента нема

Чешел секој насоки права и места на крајот на секое влакно во косата clasps на крајот на секоја twirling pin.За да

Тие се clung на вашата коса лесно, без никаква поддршка на иглички.Лесен за употреба ,можете да виткање на в

Специјално дизајнирани за складирање торба за Dyson Airwrap Styler Додатоци,совршено одговараат.Тешко школка на

Се создаде Убава Плажа Бранови, Спирала Ringlets, и Класичен Pin Кадрици.Патентирана Heatless Виткање Систем, Нап

Премиум Сега Ролери Пред Поставени Коса.Драматични, долготраен навивам право надвор од пакетот!Премиум

Премиум Сега Ролери Пред Поставени Коса.Драматични, долготраен навивам право надвор од пакетот!Премиум

Влажна коса, малку пред,користите гел вода по отстранување на влакна ролки,fleeciness ефект ќе биде подобр

Сигурен квалитет и потрајни.Виткање Лента нема да го оштети вашата коса.Косата клипови кои се доволно д

Шампон и крпа коса полусуви пред виткање.Добри перформанси : Оваа група на спирала кадрици стил комплет

Во текот на ноќта Кадрици : Нема повеќе будењето рано за да земе повеќе време за да се направи вашата кос

Миа Tonyrollers се првите само грчевито држејќи се за неелектрични коса ролки / curler кои имаат симпатична отпе

Она што ќе добиете : пакетот вклучува 18 парчиња на спирала коса curlers во 2 бои, розова и портокалова, опреме

Оваа виткање на косата ролки им даде на вашиот шармантна коса стил.Погодна за двете долги и кратки влакн

Во текот на ноќта Кадрици : Нема повеќе будењето рано за да земе повеќе време за да се направи вашата кос

Заштита на Коса : косата curlers може да се користи без никакви електрична топлина производи, како напивки и

Лесно еден раце употреба.Лесно операција, направи да се различни и да се прекрасни фризури со овој уред.

Please wait...