0
clear
  • AWOCAN 2 ПАРЧИЊА Преносни Перење Кука Чевли Клипови Нерѓосувачки Чизми Клипови Плакарот Организатор Закачалки Клип Патување Дома Облека Панталоните Закачалка за Чев
  • -20%
  • -20%
AWOCAN 2 ПАРЧИЊА Преносни Перење Кука Чевли Клипови Нерѓосувачки Чизми Клипови Плакарот Организатор Закачалки Клип Патување Дома Облека Панталоните Закачалка за Чев

AWOCAN 2 ПАРЧИЊА Преносни Перење Кука Чевли Клипови Нерѓосувачки Чизми Клипови Плакарот Организатор Закачалки Клип

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од тешки трајни метална конструкција, тенка простор за заштеда на енергија дизајн зголемува плакарот простор.Може да се користи за да се клип чизми за да ги спречи брчки.Пренослив, лесно да се носат кога патувате.Спречување на набори и заштита на животната форма.Мултифункционален, исто така, може да се користи за да се клип капи, шалови, чорапи, панталони, итн.Опис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тие се направени од дрвени предмети и доволно големи за кои што нема да се скрши освен лесно.Ги користит

КАПАЦИТЕТ : 11.81"X15.16"X15.75" : Пренослив, & компактен, 26 клипови нека ви висат & сув вашиот delicates.РАСКЛОПНА : По с

Мини Дрво Clothespin Асортиман.Секоја торба доаѓа со асортиман од 4 различни бои.Пакетот вклучува 40 парчиња.Д

На Clothespin Торба Со Уникатни Карактеристики : Дали сте уморни од свиткување надолу за да ги собереш вашиот

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет мини облека pin, држете работи цврсто и да издржи екстремната топлина и сонце.М

Голем штипки за алишта џамбо големина : Нашите преголеми 12x2x2.36 инчи висок џамбо клипови се совршениот пе

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : 5×2.5 cm.Боја : Како На Сликата.Количина : 20pcs.Пакетот Вклучува : 20

Големина : 25*3мм.Број На Модел : Пролет Клипови.Материјал : Plastic Size : 25*3mm Color : Transparent Package се вклучени : 20pcs Clips

Овој сет од нерѓосувачки челик комунални клипови има одлични зафат, да и помогне на вашата облека, слики

Дизајниран со симпатична божиќ тематските форма, овие клипови е совршено погодна за декорација на ваши

Никогаш не ја изгуби својата штипки повторно благодарение на drawstring затворање, едноставен начин да ги за

Природно дрво со здрав метал пролет.Посебно да се направи било перење виси лесен домаќинство задача.Кор

【ТЕШКИДОЛЖНОСТ на 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】 : Нашата метал штипки за алишта се направени од не ' рѓосувачк

12 Pcs Плажа Крпа Клипови Стол Клипови Крпа Држачот за Базен Столици Крстарење Пластични Облека Штипки Ви

Пакување : 12инчен природна бања со големи штипки за алишта и 1 гигант clothespin сетови.Големина : големината

Тие се направени од дрвени предмети и доволно големи за кои што нема да се скрши освен лесно.Ги користит

Посебни Клипови : за Разлика од пластични или дрвени clothespin стеги, овие нерѓосувачки челик жица штипки за

360степен кука ротација обезбедува лесен пристап до сите ставки.Клипови се одржи тесни и сит да се избегн

[Ултра Силна] Своите Премиум Екстра Дебели Нерѓосувачки Челик Изградба Сметки за Многу на Оваа Сила.За р

Пакетот вклучува 8 минисрце штипки за алишта.На штипки за алишта е направен од Висок Квалитет на природн

Износот на пакет : пакетот вклучува 80 парчиња на снегулка дрвени штипки за алишта и 1 парче јаже, износи с

Исклучителна клипови : секој Божиќ дрво клип мерки 3.5 x 0.7 cm / 1.4 x 0.28 инчен (LW), компактна големина, мала гол

Боја : Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Големина на : 4.5*1*2.1 cm / 4.5*1*2cm / 9*1.3*3cm.Тип : рамни клип; жица кли

Пакет се вклучени:120 парчиња обоени дрво иглички 10 бои, мешање на дрвени клипови големина е 1 X0.3 X0.1inch со 1

Стилски прикажување на фотографии и уметнички дела 2 поставува прикажани се вклучени 10 Мултибоја 1.5" до

Облека колче торба носителот направена од отпорен на вода полиестер ткаенини материјал може да се кори

Пакетот Вклучува : 20pcs Клипови прозорец.admin Account Id=231051435 Број на модел : Пролет Клипови.Материјал : Пластик

Please wait...