0
clear
  • BZLLW Трчање, неблагодарна Работа Рамен неблагодарна Работа Модели на Мали апарати за Домаќинство Исклучување на Електрична Машина за Одење Целосно Функционална Ми?
  • -20%
  • -20%
BZLLW Трчање, неблагодарна Работа Рамен неблагодарна Работа Модели на Мали апарати за Домаќинство Исклучување на Електрична Машина за Одење Целосно Функционална Ми?

BZLLW Трчање, неблагодарна Работа Рамен неблагодарна Работа Модели на Мали апарати за Домаќинство Исклучување на

DEN 312.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!. * Најмногу погоден за домашни вежби, лесно да се носат и преносни, солиден изградба, висока прецизност работи појас носат, зголемено триење како пистата. * Издржлив, безбеден и удобен handlebar, додека одржување на рамнотежа на удобно чувство за вашите раце. * Можете да ги зачувате подот простор во дом или канцеларија, одам на фитнес и заштедува време, транспорт тркала направи тоа лесно да се движите машината без напор. * Компактен Достапни : виткање систем со помош на брзо и практично, трчање може да биде лесно да се преклопени.Answer : ___________________________ Note : само превоз до тротоарот.Предупредување : не е испорака на островот.Се расклопна : Yes Are шок : Yes Function : време, калории, брзина adjustment Heart го Оценувате : None Running со површина (L * W) : 1140x420mm Sports програми : губење на тежината, согорувањето на мастите, подеми и падови, средна, падините run Size (L * W * H) : L1380 x W700 x H1100 mm (cm)Максимално оптоварување : 100 (kg)коњски сили : 0.5-6 km / h Model : WP01 There може да овласти свој дали прекуграничната набавка : Yes100% задоволство гаранција : Вашето задоволство е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Нашата компанија е посветена на обезбедување на висок квалитет и ниска цена на производи на глобално купувачи.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот нов отворање, интегритет управување, само заработи кредибилитет не прават пари, ви благодарам.Ви посакувам среќен шопинг и ви посакувам и на вашето семејство добар ден!ви благодарам многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време н

Оваа иновативна фитнес опрема е и performant и простор за заштеда на решение, како што тоа може да биде укинат

48in Maximum оптоварување : 100 kg Speed опсег : 1.56cm намалување на шумот не се лизга звукапсорбирање работи појас, н

Производот е сосема нов и има врвен квалитет.Универзалната брзина сензори се вклопуваат во повеќето тр

Се Будам / Режим На Префрлување.25 HP на моќ, двојно свитлива неблагодарна работа дизајн со адаптивни брзи

Мултислој појас и првиот светски заврши shockproof систем може да издржи максимална тежина на 120 KG.Донесе раб

【LED дисплеј 】 display time / далечина / брзина / калории изгори.Одење наназад може да трошат повеќе енергиј

Мултиза употреба : Овој лесен електрични неблагодарна работа обезбедува два начини, и можете да уживате

30Ден i FIT Семејство Членство Опфатени; Стрим во живо Додадете до 5 корисници; Елитни тренери прилагодите

Неелектрични неблагодарна работа, нема моќ, механичка машина за одење.Механичка машина за одење е управ

【Лесен за Употреба】Трчање за дома виткање со приклонуваат може да го подобри вашиот кардиоваскуларни

Следи тренингот активност со овој паметен дигитални неблагодарна работа.Има LCD дисплеј кој покажува ст

Светлокомерцијални Молчи Моќен Мотор : 2.5 врв HP диск систем може да обезбеди стабилна и продолжен брзина

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време н

54" Должина : 144cm / 56.91"♥ Големина : 4 XL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 133cm / 52.54"♥ Големина : L НАС : 8

【МУЛТИФУНКЦИЈА на РЕЖИМОТ на различни потреби на вежбање интензитет, па дури и желбата за зајакнување

◆Големи одење / водење површината може да се приспособат на корисници на разни големини и чекори, што ќе

Виткање одење робот,тенка елегантен дизајн функција е едноставна прилог на секој дом.Тоа се мери во 140 * 7

◆Големи одење / водење површината може да се приспособат на корисници на разни големини и чекори, што ќе

【Бучава Слободни, Удобно Фитнес Искуство】 На бучаванамалување multilayer структура, може да одиме или бутв

0 MPH Склоност – 3 нивоа.Serene Life Модел : SLFTRD20 Home Фитнес Smart Treadmill Smart Дигитални неблагодарна Работа со Bluetooth Ап

На 7700 Hi Перформанси Тренер подобрува и кардиоваскуларна и мускулна кондиција.Статична recline позиција на

Please wait...