0
clear
  • GQQG Пилула Организатор 4 Пати на Ден, Неделно Таблета Кутија, Голем Капацитет 14 Ден Пилула Случаи за Апчиња/Витамин/Рибино Масло/Додатоци, Големи Прегради | Артритис ?
  • -20%
  • -20%
GQQG Пилула Организатор 4 Пати на Ден, Неделно Таблета Кутија, Голем Капацитет 14 Ден Пилула Случаи за Апчиња/Витамин/Рибино Масло/Додатоци, Големи Прегради | Артритис ?

GQQG Пилула Организатор 4 Пати на Ден, Неделно Таблета Кутија, Голем Капацитет 14 Ден Пилула Случаи за Апчиња/Витамин/Рибино

DEN 761.04

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен лек организатор : Оваа пилула организатор е идеален за вашиот дневен фармацевтски лекови потреби.Сите 14 ден прегради се јасно означени за 4 пати на ден пилула поделба наутро, попладне, вечер и спиење.Секој дневно оддел е пренослив, може да се вклопи во вашата чанта или мал патна торба за да ги понесете со вас на движење.Со безбедна копчето предвремени затворање за лесно отворање и затворање на садот : За постарите или секој кој со артритис или тресење на рацете, вие ќе се најдете на копчето лесен за употреба, како и на одделни прегради' капаци.BPA-free Дизајн за оние кои рибино масло апчиња, големи смолист, мулти-витамини кои се пропишани или додатоци во исхраната.Спецификација : Големина : 19x14x6.2cm(7.5х5.5x2.4 Inch)Материјал : ПП пластични + PUNumber на мрежи : 56 grids Feature : 1. Храна одделение материјал, Еко-пријателски, BPA Free2. Држи вашиот неопходни лекови организиран; 3. Лесно да се отвораат и затвораат на сад, Артритис Friendly4. Лента со лесно слајдови во и надвор од случајот и се заштитени преку пластична фолија покривање тоа.5. Секој ден од неделата е поделена на 4 прегради. 6. Види преку капаци за лесно лекови viewing7. Убаво кожа случај да се обезбеди приватност.Ние не сакаат други луѓе да се види она што лекови што се на или колку апчиња ние треба да ги преземат.8. Ова изгледа многу подобро на вашиот ноќната од 10 различни пилула шишиња!Пакетот вклучува : 1 x 56 мрежа пилула организатор(Не вклучувајќи медицина покажува).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Prostar Гејмерски Лаптоп : 17.3 Инчи Full HD (1920x1080) 144 Hz Широк Поглед Агол, 72% NTSC, Мат Дисплеј.Високи Перформанси, Пр

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Please wait...