0
clear
  • Конектори 30мм Анти-Вибрации Флексибилни Гума Месеци Завртка за PC Случај Фан - (Должина на Кабел: 30мм, Боја: 500pcs)
  • -20%
  • -20%
Конектори 30мм Анти-Вибрации Флексибилни Гума Месеци Завртка за PC Случај Фан - (Должина на Кабел: 30мм, Боја: 500pcs)

Конектори 30мм Анти-Вибрации Флексибилни Гума Месеци Завртка за PC Случај Фан - (Должина на Кабел: 30мм, Боја:

DEN 1132.80

Достапност
Достапно за нарачка

Кабел должина : 30мм, Боја : 500pcs.Пакетот Вклучува : 30мм Анти-Вибрации Флексибилни Гума Месеци Завртка За PC Случај Фан прозорец.admin Account Id=231434013. 100% Sukvas & Висок Квалитет.Изработен од еластичен силикони.Поправи фан подобро отколку нормално завртки.Description NEW & Висок Quality Features : 100% Sukvas & Висок Quality Made на еластична силикони.Поправи фан подобро отколку нормално завртки.Да се намали бучавата помеѓу фан & случај рамка.Само за отворени случај фан.Пакетот вклучува : 30мм Анти-Вибрации Флексибилни Гума Месеци Завртка За PC Случај Fanwindow.admin Account Id=231434013.Објектот специфики : Тип : Конектори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❤80 MM ТЕНОК ДИЗАЈН : 12v dc 80mm тенок pc компјутер вентилатор, дизајниран за тесен простор diy проект систем за

Состојба : 100% нови и добар квалитет;.Бренд : ebmpapst;Број на Модел : M2 D068BF;.Тип : Axial Фан;Сечилото дијаметар : 160

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Бр.W2 D200HH0407;Моторни : M2 D068П.Н.Е.; Бренд : ebmpapst ;.Моторни имајќи : Топ

ЗАВРШИ RGB ФАНОВИ КОМПЛЕТ : Поголем 9 фан ножеви и потенки рамка им овозможува на 120mm фан да генерира повеќ

Пакет : 16pcs Флексибилни Гума Завртка За PC Случај Фан Монтажа.Модел : XDX474;Боја : Црна;Должина : 30мм;Max Дијаме

✔️Имајќи : Хидраулични Лежишта, кои ги масло на лежишта, подобро од ракав лежишта, живот : 35,000 Часа...

Комплет Фанови Вертикална монтажа 1фаза, 50 / 60 Hz Muffin Fans Designed за сигурен ладење на куќишта каде просторот е

Состојба : 100% Сосема Нов и во Оригиналниот Пакет (Совршен пакет за да се осигура ќе добиете совршен произ

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Компатибилен за Nidec V60 E12 BS1 A709 A032 12 V 2.45 4Wire 6 CM серверот вентилаторот за ладење.Совршена Замена На Делови, В

[Прилично Тивка Замена Фан] Бучавапоништување на ладење вентилатор за 3 D печатач [Добра Воздух Излез] Су

Производителот гаранција може да не се применува.Водечка индустрија на воздухот channeling фан.Широк фан но

Супер вентилација, супер правец на притисок, ладење ефект е извонреден.Молчи фан има комплетно редизајн

Високи перформанси за систем за топлинска решение.Висок струење и помалку бучава со 9перки дизајн.Блеск

Dual топката лого дизајн 3пински конектор со tachometer жица.Вклучува 3pin на 4pin LP4 Адаптер.Двојна топката лого ди

RGB 10канал центар проширува RGB интерфејс на матичната плоча, која може да се прошири на еден интерфејс на

Кабел должина : 30мм, Боја : 2000pcs.Пакетот Вклучува : 30мм АнтиВибрации Флексибилни Гума Месеци Завртка За PC

RGB 10канал центар проширува RGB интерфејс на матичната плоча, која може да се прошири на еден интерфејс на

ТОПКАТА ИМАЈЌИ.ПРОТОК НА ВОЗДУХ 125 CFM.НАПОН : 12 VDC.БРЗИНАТА НА ВЕНТИЛАТОРОТ 3250 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 119x1119x38mm.Nidec

Компатибилен Модел Броеви : Компатибилен за ADDA 9025 AD0912 UXA7 BGL 12 V 0.5 A 4 Wire 435449003 9 CM 435452001 Случај фан.Совршена З

Оваа планината решетката може да се качи 3 ладење фанови.Ефективна помошни Намалување на температурата

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Бр.G2 E160AY4701;Моторни : M2 E068ЕЗ;Бренд : ebmpapst ;.Примена : Клима Уред За

ЛЕСНО ПОПРАВИ : Едноставен plug and play решение ќе ви овозможи да се разменуваат директно од фабриката фан.ВО

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Бренд : ebmpapst;Број на Модел : M2 D068СП;.Тип : Axial Фан;Сечилото дијаметар : 21

Супер вентилација, супер правец на притисок, ладење ефект е извонреден.Дојдовни PBT антипластични матери

Please wait...