0
clear
  • Бебето на Фотографијата Кошница, Фото Реквизити, Безбедно Материјал Единствен за Божиќ, Нова Година ноќ на Вештерките Бебе
  • -20%
  • -20%
Бебето на Фотографијата Кошница, Фото Реквизити, Безбедно Материјал Единствен за Божиќ, Нова Година ноќ на Вештерките Бебе

Бебето на Фотографијата Кошница, Фото Реквизити, Безбедно Материјал Единствен за Божиќ, Нова Година ноќ на Вештерките

DEN 1651.20

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за деца да се земе слики за Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година и повеќе.Safe материјал, нема да им наштети на бебето е деликатна кожа, додека користење, меки и удобни.Маска ќебе, шамија, или шарени декорација на вашата перница, или да додадете позадинска предмети да се создаде убава и уникатна фотографија.Најсоодветен материјал за да се гарантира стабилноста и удобност на бебето.Да ви помогне да се претстави на различни начини и можете да ги поставите во секоја кошница или други фотографија сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Со ергономски дизајн, може да олеснување вратот болка.На pillowcase е монтажни, па можете да ги преземат тоа о

За 51*51 CM Универзална големина одговара за патување, канцеларија, стадион седење, тркалото стол, вашиот о�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Силно чувство за дизајн, мека на допир, тридимензионални елеганција.Перница може да биде ставен на трос�

Mesh.Главен Материјал : Дише решетката ткаенина и сунѓерот главата под перница, Алуминиум Легура се подго�

Едноставно реши вашиот непријатно столче проблем : нашиот автомобил седиште перница е ергономски дизај

24Месечно Ограничена Гаранција.Хибридни Елита Двојна Преграда Перница врз Основа на клинички, научни и �

Со водоотпорен покритие и дебел и пријатно двоен слој руно, оваа маска ќе бидете пријатно и удобно во се�

Избирање на висок квалитет на синтетички влакна ткаенини, едноставни и стилски, дише, а не на човечкото �

7 во Надуени Size Outer Diameter Inner Diameter Thickness R12010cm / 3.8in R350350mm / 13.СТОП за БОЛНИ кои СТРАДААТ ОД БОЛКИ И УСЛОВИ : Ак

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт�

[Едноставна инсталација] : инсталација е едноставен и брз, многу погоден за додавање на вашето столче, ќе

Винил.УДОБНО СЕДЕЊЕ : EMSupply седиште перница обезбедува удобен, стресслободен седи со нежна слој на возду�

24Месечно Ограничена Гаранција.Хибридни Елита Двојна Преграда Перница врз Основа на клинички, научни и �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

❖❖【ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ】Кадифен играчки погоден за животните и љубители на дивиот свет и ентузијасти од �

◆Перница има добар баланс помеѓу мекост и plumpness, обезбедување на потребната поддршка и доволно удобнос�

★ Со еластична корселе и прилагодлива должина на рака, престилка се вклопува безбедно на стол и обезбед

Полиестер,памук,кадифен.Двојноеднострани дизајн за подобра поддршка : една страна мека и едната фирма.Sl

Едноставно реши вашиот непријатно столче проблем : нашиот автомобил седиште перница е ергономски дизај

Мемориска Пена : Младата перница користи висок квалитет еколошки мемориска пена, која може да ја задржи

Удобен, двострани џеб обезбедува место за чување на burp облека, градите влошки, и други essentials.Перница и от

УБЛАЖУВА ПРИТИСОКОТ : EMSupply воздух перница за инвалидска количка удобно ублажува притисокот од стрес на

Please wait...