0
clear
  • YCZDG 18-Парче Божиќ Стил Порцелан, Керамика Dinnerware Сет со 6Dessert Плоча,Чинија Супа и Вечера Плоча Поставена Подарок
  • -20%
  • -20%
YCZDG 18-Парче Божиќ Стил Порцелан, Керамика Dinnerware Сет со 6Dessert Плоча,Чинија Супа и Вечера Плоча Поставена Подарок

YCZDG 18-Парче Божиќ Стил Порцелан, Керамика Dinnerware Сет со 6Dessert Плоча,Чинија Супа и Вечера Плоча Поставена

DEN 16002.48

Достапност
Достапно за нарачка

Посветен на обезбедување на високо квалитетни порцелански вечера услуга sest во секојдневниот живот.Во комбинација со класичен купе формата, широк спектар на модели е развиена од страна на тим на дизајнери.Не само визуелно убава, исклучително обработени вечера услуга е исто така погоден за употреба со микробрановите и dishwashers.Уживајте средба и јадење со вашите семејства и пријатели.Нека го збогати вашата маса и да се направи примачот среќен!.Посветен на обезбедување на високо квалитетни порцелански вечера услуга sest во секојдневниот живот.Во комбинација со класичен купе формата, широк спектар на модели е развиена од страна на тим на дизајнери.Не само визуелно убава, исклучително обработени вечера услуга е исто така погоден за употреба со микробрановите и dishwashers.Уживајте средба и јадење со вашите семејства и пријатели.Нека го збогати вашата маса и да се направи примачот среќен!Вклучени во собата : 6x Десерт Плочи (Ø 19 x H 2,2 см)6x Вечера Плочи (Ø 24 x H за 2,5 cm)6x Супа Плоча (Ø 21.5 x H 4 cm, 325 ml)забелешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм, ви благодариме за разбирањето!Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот, ве молиме да се разбере.По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производи внимателно.Ако примен објект е неисправен или има какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа се карактеризира со силен еластичност, што е пријатно да се чувствуваат.Отпорни на голема температу

Не користете го во ладна или топла услови, како што тоа може да предизвика прибор за на маса за да ги пукн

Да научат како да се подготви многу животни со само користење на вашите раце и прсти.Доаѓа со лесен чеко�

Покривање на tabletop Основите за опуштено оброци со семејството и пријателите, овие секојдневниот јадења �

Елката DINNERWARE СЕТ : 30 парче вечера плоча поставена за Божиќ, 6 x 3.15 инчен првенство, 6 x 5.75 инчен чинијата, 6 x 7

табела шатор знак, КАФЕ, 3" X 1 1 / 2", од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Стручна и организирање на изглед.Шатор дизајн з

25инчен десерт плочи, 6.Нашата вечера чинии, чинии и чаши се вклопуваат и во поголемиот дел од шкафот и јад

Покривање на tabletop Основите за опуштено оброци со семејството и пријателите, овие секојдневниот јадења �

БОЖИЌНА ВЕЧЕРА во СОБАТА : 30 парче вечера плоча поставена за Божиќ, 6 x 3.15 инчен првенство, 6 x 5.75 инчен чини

92 инчен вечера плочи, 6 x 8.Машина за миење на САДОВИ И МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО : Направен од висок квалитет �

Производ содржината; *4 парчиња (дијаметар) = 12 cm супа чинии, *4 парчиња (дијаметар) = 22 см вечера плочи, *4 пар

4 multicolor вечера плочи(11 инчен),4 multicolor салата плочи (9 инчен) ,4 multicolor чаши (8 инчи) 4 црвено вечера плочи(11 инч

☞[Phnom Penh висока температура отпуштање не избледуваат] : Секој чекор е направен со фина изработка за да се

●Спецификации : Име : Исклучителна dinnerware sets Configuration : 30парче set Packing : shockproof packing Material : Порцелански●Листат

[Dinnerware се Поставува за 4] Овој stoneware dinnerware сет вклучува 4*10.5" круг вечера плочи, 4*7.75" салата плочи, 4*5.5" чини�

Услуга за 6 вклучува 6 10.75" вечера плочи 6 8.25" десерт плочи 6 8" супа чаши 6 6.5" овошје чаши 6 12 оз чаши.Serveware в

Тоа се карактеризира со силен еластичност, што е пријатно да се чувствуваат.Отпорни на голема температу

Сет на 24, 6 х 27 см служат плочи, 6 х 21 см длабоки чинии, 6 х 21 см торта плочи, 6 x 15 cm bowl.By користење на inglaze украс

◈ДОМОТ на HIGHEND КОСКА КИНА◈различни цвет декорација на dinnerware колекција даде оваа dinnerware постави својата

табела шатор знак, ТОПОЛ ЧАЈ, 3" X 1 1 / 2", од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Стручна и организирање на изглед.Шатор диз

Исклучителна изработка и секое парче е тесно scrutinised,за да се обезбеди што ќе се примени да работат норм�

#Материјали и специјални занаети★користи исклучителна изработка.Површината на садовите има светла ст�

Please wait...