0
clear
  • Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна Дигитално Печатење,A-200140cm
  • -20%
  • -20%
Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна Дигитално Печатење,A-200140cm

Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна

DEN 1699.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Лен Ткаенини главните состојки : Лен Ткаенини главните состојки : 100 Ткаенина пати Материјал : Лен Цел компонента ткаенина содржина : 100 Категорија : Позадини Стил : Американската држава Облик : Правоаголник е Применливо сцена : апарати за Домаќинство Боја : зелена, црвена, светло сива, темноцрвена, бела, бела, виолетова, сина, жолта Големина : 100 * 140cm, 140 * 140cm (тркалезна маса на располагање), 180 * 140cm, 200 * 140cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за разни сцени, како што трп�

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за трпезариска маса, кафе на

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

Круг doilies се користи за декорација, placemats, и многу повеќе!.Чипка дизајн.Пакување од 250 Овие фолија хартија

Хартија.Количина : 100 Брои.Додадете визуелна жалба до храна и подобрување на убавината на парична казна �

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

Материјал 100% Памук, перат, 6" круг секое парче, Големината е приближна се должи на рачно изработени.Се ко�

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Погоден за трпезариска маса, кафе на

На куповната опција се однесува на tablecloth и не содржи било какви други предмети.Облик : правоаголник.Голе

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Светот е толку голема што тоа може д�

Пакување : 100pcs / пакување, Материјали : Хартија, Боја : Бела, Големина : 4.5 инчен / 11.5 cm.Карактеристики : Безб�

Направени од издржлив материјал и уникатен дизајн.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата на

Големина е од 10Инчен од 14.5Инчен.Хартија Материјал.Табела Декорација 10 по Пакет.Партија Додаток.FanciЧипка

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Едноставен и нискоклуч, удобно и да �

Идеален за излети, партии, тушеви, вечери, секојдневна употреба, итн.Двете изглед и сила да се создаде уб�

Please wait...