0
clear
  • V Облик на Менгеме, Стил Чешел за Коса Зацврстување Фризерски Алатка Директно Кадрава Фризирање
  • -20%
  • -20%
V Облик на Менгеме, Стил Чешел за Коса Зацврстување Фризерски Алатка Директно Кадрава Фризирање

V Облик на Менгеме, Стил Чешел за Коса Зацврстување Фризерски Алатка Директно Кадрава Фризирање

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤Материјал : Влакната материјал, статични слободни и кожа-пријателски, нема штета на косата и скалпот. ❤Лесен за Користење : Лесно да клип и да се исправи косата, smoothen коса скали и да се спречи tangles. ❤Се справи со Дизајн : во Согласност со ергономски дизајн, рачката е лесен за контрола и да работат. ❤V Тип : V облик чешел, двојно двострано чешел главата, голема покриеност, лесно да се создаде убава фризура. ❤Широка Употреба : мала тежина и преносни, погоден за коса салон и семејна употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Менгеме Comb Material : ABSColor : Црна+White Product Употреба : Дневна Нега на Коса Пакет Листа : 1 x Менгеме Чешел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име : Широк заб дрвени чешел за кадрава коса, згусне големи detangling чешли за Мажи / Жени, зелена сандаловина

Материјал : Црното Злато Сандаловина.Должина : 3.74 инчи; Width : 1.3 инчи.Дизајн : Симпатична чешел со мачка ста

Исто така погоден за DIY многу други губење на парчиња и занает проект.Фенси метален чешел косата е дизај�

2 ПАРЧИЊА по пакет, направен од пластика и сунѓер.Големина : околу 3.4 x 2.4 инч.(8.5 x 6cm).Боја : црна и беж.Тоа мо�

Направен од Висок Квалитет 100% Природни Пурпурна Сандаловина,Секое Чешел Косата ќе биде Малку Поинаква).

Убава коса чешел во гроздобер дизајн ќе биде најдобро прилог за вашата свадба коса стил.Специјален диза

Примена : : Перика Чешли може да се користи за да се направи перики и поправка перики.Погоден за лична упо

Високо Еластична : Користење на високо еластична backboard, масажа на скалпот удобно, помага за ублажување н�

Сигурен и издржлив : туш чешел со кука е направен од целулоза ацетат материјал, носатотпорни, здрав и не �

Квалитет на материјалот : чешел е изработен од црна пластика материјали, цврсти, трајни, еластични, antistati

Антистатички коса и да стане сјајна коса и бради 9.5 cm(3.7 во)5cm(1.9 во)1cm(0.4 во) 20g(0.7 мл).Материјал : Природно дрв

Природен материјал : Праски на дрво.Функција : Тоа е добра за здравјето на косата.Помага да се намали нап�

Дизајн Име : Романтични Роуз.Модел и дизајн врежан на двете страни.Големина : 5.9" x 2.16" / 15 x 5.5 cm(L*W).Пакување �

[Не болеше главата]—Косата и скалпот се поздрава, може да го намали опаѓањето на косата, избегнувајте гр

ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.AUTO OFF (ИСКЛУЧЕНО).БЕЗ КОСА ШТЕТА.КЕРАМИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА.БЕЗБЕДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КО

Големина на : 16.3*3.5*0.7 cm.Материјал : Праски на дрво.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока темпер

На рачно изработени француски мултиобоени чешел може да ви помогне стил брзо кога сте во брзање.Овие се

Switchза сечилото чешел Мерки 9" кога целосно продолжен.Изработени од нерѓосувачки челик и пластика.Лизгај

Лесни & Преносни : Нашата челик pin карбонски влакна косата чешли се лесен и пренослив, кој е удобен за нос�

Материјал : Праски на дрво.големина : 18*5cm.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура о�

Големина : 15*6cm.Материјал : Дрво.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура отпор, antistati

Крајната Коса и Брада Чешел за Мажи Рака полиран дизајн кој пропорционално распоредени заби за менаџир

Направен од природни сандаловина, antistatic, трајни и долгорочни користи.Убава и трајни производи за широка

Предмет : свитлива comb Material : plastic Color : како shown Size : 17 * 2 * 1cm / 6 Карактеристики : голема трајни заби од различн

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт�

Криви берберот clipper чешел за лесно и брзо средување на грбот или две страни на косата.коса за сечење чешл

Материјал : Праски на дрво.големина : 18*5cm.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура о�

7 3 / 4 ИНЧИ Поголем Прст И Коса Чешел.Нуласлободен rattail чешел.Коса за сечење чешел.Полиран чешел, МетежотС�

Погоден за мажите и жените, погоден за кратка коса и долга коса.Rotatable Кабелот за Напојување : Опремени со

Please wait...