0
clear
  • adidas Оригинали на Жените Ѕвезда Песна Панталони
  • -20%
  • -20%
adidas Оригинали на Жените Ѕвезда Песна Панталони

adidas Оригинали на Жените Ѕвезда Песна Панталони

DEN 989.04

Достапност
Достапно за нарачка

50% Памук/43% Рециклиран Полиестер/7% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените исконски песна панталони за прикажување adidas наследство гордост.Slim fit е сит на колковите и бутовите.Drawcord на еластичен појас за персоналните одговара.Пред zip џебови обезбеди чување.Овој производ е направен со Primeblue, висока-перформанси рециклиран материјал во дел со Parley Океанот Пластика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Синтетички кожа.Увезени.Гумен ѓон.Ретроинспириран патики кој потпис Formstrips на страни и претераниповл

Гумен ѓон 30ДенаКвалитетGuranteeНеВраќање Е Потребно.ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : Наведени како жените големина.Ве мол

ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓон.Повик, Спортски патики.Карина l зема инспириран од стилови, Од 80т

Увезени.Увезени.Синтетички.Платформа мерки околу 1.00".Може да се кандидира малку мали, сметаат дека поло

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Синтетички единствена.Вратил

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.КРЕВА

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Синтетички единствена.Вратил

100% Синтетички.Гумен ѓон.Синтетички горниот.Подигање на алкохол систем.Платнена обвивка.Лиен пена лагер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Направени во САД или Ув

100% Синтетички.Синтетички единствена.Тежина : 9.2 унци (големина 7); Midsole се откажат : 10 mm (пета : 30 mm / forefoot : 20

Жените НАЈК се кандидира брзо трчање чевли е прилагодена на вашиот нога со високо дише мрежа во forefoot и п

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 66% ПАМУК, 34% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР.Увез

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Низок профил, со голема флек

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер

Kanye West е adidas Yeezy чевли во моментов се круната скапоцен камен на adidas обувки колекција.Но, adidas е класичен ст

Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Мемориска пена footbed.Флексибилни единс

100% Ткаенина.Увезени.Гумен ѓон.Chambray горниот.Ниска врвни мода патики Стив Маден, компанијата беше основан

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Повик мокасина кој разлика крои, поместена

Жените НАЈК се кандидира брзо трчање чевли е прилагодена на вашиот нога со високо дише мрежа во forefoot и п

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Направени во САД или Ув

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Основни ftw деца спорт инспириран

Гумен ѓон.Низок профил, со голема флексибилност патики карактеристики еластична кожа и свеж стил, кој н

Please wait...