0
clear
  • HXBH Flatbed Камион Тешки Индустриски Платформа Камион за Транспорт Количка за Складирање Количка Молчи Логистика Палета Камион Капацитет до 150kg Splicable Flatbed Камион
  • -20%
  • -20%
HXBH Flatbed Камион Тешки Индустриски Платформа Камион за Транспорт Количка за Складирање Количка Молчи Логистика Палета Камион Капацитет до 150kg Splicable Flatbed Камион

HXBH Flatbed Камион Тешки Индустриски Платформа Камион за Транспорт Количка за Складирање Количка Молчи Логистика

DEN 2229.60

Достапност
Достапно за нарачка

Тешки и трајни платформа камион, со користење на високо-квалитетни еколошки материјали, цврсти и издржливи, силна носивоста, долгорочна употреба.На дното плоча е задебелена, мрежниот дизајн е зајакната, товарот е поголем, и транспорт на стоката е лесно.На замрзнатото дизајн и не се лизга лепак на возилото плоча во голема мера се зголеми триење со предметите и да се спречи објекти од паѓање.Повеќе платформа камиони може да се spliced хоризонтално и вертикално, флексибилен и лесен за употреба, со погодност за вашиот превоз.Мултифункционален транспорт количка, усвојува високо квалитетни casters, е флексибилно и лесно, спроведува спокојство, е светлина и лесно да се носат, практичен и удобен.Тип на производ : Платформа Автомобил Производ големина : 600×400×125mm, 660×400×125mm Производ материјал : пластични Производ во боја : A : сина, 4 универзална тркала, B : сина, 2 универзална тркала + 2 универзална тркала со сопирачка Производ на оптоварување : 150kg Производ тежина : 4.2 kg Број на парчиња : 1 Не треба батерии : нема Производ перформанси : мултифункционален логистика возило може да се користи во секоја сцена, без разлика дали тоа е камен, тепих или линолеум.Практичен и удобен, лесно да транспорт и чување, тоа е идеален избор за вашиот превоз Забелешка : Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви одговори и да се обезбеди најдобро решение во рок од 24 часа.Постојат повеќе различни видови на производи во продавницата, добредојдовте во мојата продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција 3 Полица Количка Со Капак и 26" X 20

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2 ; Добар избор за

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче �

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио�

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Тоа е причината зошто ние го направивме Stardust Micas.Stardust Micas Се одлични за широк спектар на DIY проекти, оваа т

Рачно Изработени, Service Desk Бел Хотел Контра Бел Раскошен Солидна Месинг Хотел Контра Бел Службеник Повик

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи�

СМОЛА СТАКЛО ЕФЕКТ Многу цврсти, Pébéo Topaze Кристално Проѕирни Смола имитира стаклена паста благодарение

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Со Слот за LV12 Фидер.За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Германија

Please wait...