0
clear
  • Куршум Воз BT-10KUHD-007-ПРАТЕНИК 10K 48Gbps HDMI Кабел, 2.3-Нозе, 37 Пакет
  • -20%
  • -20%
Куршум Воз BT-10KUHD-007-ПРАТЕНИК 10K 48Gbps HDMI Кабел, 2.3-Нозе, 37 Пакет

Куршум Воз BT-10KUHD-007-ПРАТЕНИК 10K 48Gbps HDMI Кабел, 2.3-Нозе, 37 Пакет

DEN 1867.20

Достапност
Достапно за нарачка

FRL & VRR. 4 K, 5 K, 8 K и 10 K.Етернет. 10 & 12-битни.CL2/3 Оценет.Сите HDMI кабли не се создадени еднакви.Куршум Воз има развиено HDMI кабли изграден за мисијата критични околини каде што стабилноста е key.By поддршка 48 Gbps податоци стапки, овој кабел обезбедува беспрекорен квалитет на слика, со нула латентност, без разлика на сигналот.Овие HDMI 2.1 кабли се ISF (Слики Научна Фондација) Уверение, името да се има доверба во квалитет на слика и калибрација.Испробаните и проверени, Куршум Воз кабли се многу конструиран да биде долга-трајни дел од сите аудио/видео систем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поддржува 4 K Ultra HD, HDR, 3 D, Ethernet, и ЛАК.УЛ Оценет CMG / FT4 Во Ѕид Употреба.Активни Фрекфенц.за Изедначување Овоз

Поддржува HDMI 2.0 Порти (4 K @ 60 Hz, 18 Gbps, 28 AWG) Поврзете 4 K / HD ТВ да BluRay / DVD Плеер, Xbox, Play Station, КОМПЈУТЕР, и другите

⚡[Најновата Технологија 2.0 стандардот и да може да биде компатибилен со сите верзии под 2.0 стандард како

Sound Original storefront Повратни информации 100% позитивни во последните 12 месеци, 30 ден парите назад гаранција за

Само HDMI кабел линија изградена првенствено во САД; конектори додадени во Кина.HDMI ATC Заверена од 45 метри (

Истовремено трансфер двојна видео потоци, дозволувајќи им на различни корисници да се види различни ви

1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI спецификација и поддржува голем опсег на високото видео резол

Plug and play, не треба да инсталирате додатоци, нема потреба да чекате за буферирање, dualогледало синхронизац

HDMI 2.0 Машки да Машки Надолна Аглеста 60 Hz, 4 K*2ККабел 2 нога HDMI Кабел Поврзете го вашиот BlueRay плеер, Кабловс

3 Кабел за Продолжување; ги Поддржува сите VESA Резолуции До WUXGA (1920x1200), во 60 Hz Refesh го Оценувате со 1 Пиксели /

На 15 метри кабел се поврзува Мини Display Port со Thunderbolt TM portот за компјутер на HDTV, монитор, или проектор со HDMI в

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел,hdmi кабел 1080p 75hz,hdmi кабел 1080p ,долго nintendo switch hdmi кабел ,дол

Податоци брзина на пренос : Надминува 10.2 Gbps.Злато позлатен HDMI (Тип А) да го Тип) конектори...

Во меѓувреме, ве молиме да се увери JSAUX 10ft Mini Display Port на HDMI Кабел се тестирани повеќе пати за да се осигур

????ОРИГИНАЛНИТЕ ОЕМ????Најдобар квалитет на HDMI кабел оптимизиран за Xbox Серија X & Xbox Серија С.????ТОЧНО 4 K ИГР

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

Најдобри компатибилност, пренос и стабилност.Видео резолуција до 1080p.Надворешен извор на енергија потр

Оваа нова разноврсна 2.1 производи.CL3Номинална ПВЦ Јакна.1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI специф

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

За разлика од другите имитација брендови, RUIPRO има положено широка компатибилност перформанси верифика

【Целосна должина поддршка HDMI 2.На влакна HDMI диригент е направен на хибридни чисто стакло и OFC жици, не на

Please wait...