0
clear
  • CXTU Робот Чистење со Правосмукалка Робот, Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Прашина Убедливо Полнење Smart Планирани WiFi APP Remote Control,Бела (Боја : Бела)
  • -20%
  • -20%
CXTU Робот Чистење со Правосмукалка Робот, Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Прашина Убедливо Полнење Smart Планирани WiFi APP Remote Control,Бела (Боја : Бела)

CXTU Робот Чистење со Правосмукалка Робот, Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Прашина Убедливо Полнење Smart

DEN 1084.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ви благодариме!.AI сликата признавање.Напон (V) : 100-240 VPower (W) : Функција : Издржам Suction Battery Живот : None Installation : Robot Certification : ce Certification : CCCRemote Контрола : No Timing Резервација : Yes Special Вшмукување Млазницата : Чистење Brush LCD : Yes Bag Или Bagless : Со Bag Dust Кутија Капацитет (L) : Големина на(mm) : Other Dust Чување Тип : Прашина Кутија/Прашина Bucket Cord Должина (m) : Wireless Turbo Четка : YESCleaning Пат : Планирани Type Filter Тип : Циклонот.Визија сензори за подобра резолуција на почетниот сцени.Mihome СТАН WIFI конекција, Мерењето брод, Автоматско Чистење на Домот и за Статистика, Автоматско полнење.Според две-димензионални картичка скенирани од LDS сензор.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви обезбеди со услугата ""Среќен Шопинг""!Интелегентно планирање пат, меморија семејството на изгледот, чистење на секој агол.Ви благодариме!Боја : White Our производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно да се е-мејл нашата по-продажбата на тимот.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно да се е-мејл нашата по-продажбата на тимот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4.5 засилувачи со .75 коњски сили мотор.Одличен за по скалите, тапацир, автомобил внатрешни работи и за дом

ПОКРИЕНОСТ : ✅ БИСТА НА ПРАШИНА ДАЛЕКУ Ова cordless правосмукалка е опремена со ултрамоќен вшмукување и си

Производ модел : VC819 Моќност : 70 W Напон : 74 V.Производ тежина : 570g.Производ големина : 338mm долг; 76 Smm indiameter.Усл

[100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ] : ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место!Ние ќе ви да

Лесен за користење, само треба притиснете го копчето за вклучување на врвот на правосмукалка, тоа почна

ПОКРИЕНОСТ : 【Силна Cyclonic Вшмукување и Ниско ниво на Бучава】 : во Споредба со други рачни автомобил vacuums

Високо Квалитетен Материјал : Направен од премиум АБС материјал, кој е издржлив и практични.Опис : Овие п

Широко се Користи : Преносни рачен вакуум се опремен со 5 различни видови на додатоци за да ви помогне да

Џеб големина и симпатична изглед.Правосмукалка за мелено чај, искината хартија и прашина, фиока прашина

✅【СЛАТКА УСЛУГА】 : Meiyou правосмукалки се секогаш го вашиот помошник ✅【ЛЕСЕН ДИЗАЈН】 : 20 Ft corded вакуум л

【МОЌЕН ВШМУКУВАЊЕ】 : Ова се рачни правосмукалка има супер вшмукување моќ до 8000 PA, висока моќност на мот

【6 Kpa Моќен Вшмукување & Долго Чистење Време】 Рачни вакуум користи ултрависока моќност мотор со вшмукув

Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Едноставен и Корисни Алатки : Моќе

Електрични : батеријапогон (2 x AA, не се вклучени) Многу лесен за употреба : само да помине на површината з

【Ефикасна Правосмукалка】 : Нашите рачни правосмукалка користејќи силна вакуум вшмукување на 8000 Pa, 28000r

Нејзините 360 степени зголемувањето на ветрот и моќ силна вшмукување може лесно да се исчисти apertures и ѓуб

Претпазливи и ефективно : Оваа мини десктоп правосмукалка е многу лесен за употреба и чување, а тоа е мно

Можете да го користите како : (пукнатина млазницата за нормално чистење, бришење прашина бришење прашин

Please wait...