0
clear
  • Calvas Замена DMD Чип Одбор За Optoma EX612 DLP Проектор
  • -20%
  • -20%
Calvas Замена DMD Чип Одбор За Optoma EX612 DLP Проектор

Calvas Замена DMD Чип Одбор За Optoma EX612 DLP Проектор

DEN 988.80

Достапност
Достапно за нарачка

КУТИЈА освен Изразат испорака начин.Нов висок квалитет на Нови Чип,работи одлично.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве Молиме да ги споделите со нас наскоро по сте го купиле.Ние сме искрени продавачот ,ние се стремиме да обезбеди најдобра услуга и производи за сите купувачи.Ако вашиот број на модел е што не се наведени погоре, ве молиме да се чувствуваат слободни порака ни да ја потврдат соодветноста, ние акции над 1000 различни видови на далечински контроли и светилки и чипс.ако не сте сигурни дека вашиот модел,pls ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе им даде на вашиот предлог.Во Канада и Бразил и некои неразвиени земји се малку посебни,може да биде тоа ќе ви е потребно подолго време за испорака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Резолуција:1920x1080dpi.Потрошувачка на енергија:30 W.Осветленоста:4000 lumens или повеќе.екранот размер:16 : 9...

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

6 : 1 Screen скала : 4 : 3 Package Содржина : 1 x Projector Note : ве Молиме проверете го ова на секои 23 часа.5 mm текст и вграден

Всушност, Отворете Прикажување на Екранот Функцијата на вашиот iphone / Андроид уред.Па ве молиме не забора

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【Мајчин 1080 P т мора да се грижите за тоа.Можете да го работат тоа умно со притискање на копчето на главна�

68 kg* Пакет содржина : 1 x projector If имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одг

[1080 P Видео Проектор] : LCD видео проектор висока посветла појасни слики, 800*480 P мајчин резолуции; Поддршка fu

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

5 cm Пакет Листа : 1* host 1* power plug 1*мемориска картичка 1* читач за мемориска картичка 1*Ѕид 2* завртки 1* Софтвер (

Мајчин WVGA резолуција со 1080p Max Текст, кој Texas instruments DLP Технологија за да се постигне јасни и јасна слика...

Starlight Проектор Ноќ Осветлување : LED elk облик starlight проектор ноќ светлина создава романтична галактички ср

ДОБИЕТЕ ПОДОБРИ СЛИКИ НА БИЛО која ПОВРШИНА 5000 lumens на светлината обезбеди јасен, живи слики во средни д�

2 систем, поддршка на различни Андроид СТАН [Каже Збогум на Искривени Слики] : QXue мини проектор има ±40 авт�

♝Поврзете со вашиот КОМПЈУТЕР, ТВ Кутија, PS4 со HDMI порт.♝Квалитет на услугата : Доколку имате било какви

Ние сме искрени продавачот ,ние се стремиме да обезбеди најдобра услуга и производи за сите купувачи.Пр�

Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење.57 KGProduct Големина : 135*97*50mm❀ НОВИ ЧУВСТВУВА

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Надгради 1400*766 резолуција 766led монистра Надградба на софтверот за персонален КОМПЈУТЕР(Побрзо конверзиј

Резолуција : 1280x720dpi (Max поддршка за 1080 P).Боја : 16.7 милиони.Корекција : + / 15 степени.Проектор Порта : USB / VGA / HDMI

✪ +50 степен електронски корекција на грешките, од страна на проекција функција ви овозможува да се одрж�

Тоа ви овозможува да уживате во среќни домашно кино време со вашето семејство и затворен или отворен.Со

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

Храбар, Светла и Убава за Поголем Venues These презентација проектори се големи на светлината, репродукција н

СВЕТОТ Е НАЈМАЛИОТ преносни DLP проектор (само 3.9 x x 3.0 0.5 инчи) со HDMI конекција, им овозможува на секој да пр

✪ Се даде на децата здраво детство : да се отфрли мобилни телефони и одбивање таблети, дифузна одраз сли�

проектор : 3.5 инчен TFT lcd дисплеј Мајчин резолуција : 600*480 поддршка за 720 P / 1080 P Осветленост : 1500 lumens Слика фл

Please wait...