0
clear
  • Природни Loofah Exfoliating Бања Сунѓер со Спа Дестинации™ (3 Pack of 4 Loofah)Создавање На Домашен Спа Искуство™ Пари Назад Гаранција за квалитет! Голема Вредност!
  • -20%
  • -20%
Природни Loofah Exfoliating Бања Сунѓер со Спа Дестинации™ (3 Pack of 4 Loofah)Создавање На Домашен Спа Искуство™ Пари Назад Гаранција за квалитет! Голема Вредност!

Природни Loofah Exfoliating Бања Сунѓер со Спа Дестинации™ (3 Pack of 4 Loofah)Создавање На Домашен Спа Искуство™

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тие се евтини да се направи, за еднократна употреба и обилен.Високи Перформанси.Промовира и поддржува здрав, хидрирани и младешка кожа!.Еко Conscious Naturally Enriched Ethically Formulated High Performance Affordable Луксуз.Добиени од овошје во краставица семејство, loofahs се сушен внатрешен скелет.Редовни loofah користете ја подобрува циркулацијата на крвта.Поглезите, масажа, и очисти далеку секојдневниот стрес и грижи.Нежно чисти и exfoliates вашето лице и тело.Уникатни Дизајни.Отпорни, долготрајни и обилен.Ние направивме една линија на производи што се : .Редовни ексфолиране држи вашата кожа гледа блескава и здрава.Витамини А,Б,Ц,Д - Омега 3 Omega 6, Omega 9.Децении на експертиза во природна убавина одат во секој производ ги нудиме.Богата со антиоксиданси и збогатени со : .Мора за секоја бања и туш искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[ ПРИРОДНО ДОБИЕНИ ] : Направена од природни органски luffa, без груби хемикалии и валкана мириси.Еколошки; �

Децата димензии : Дијаметар од 3,5 инчи тежина 40g на Децата верзија loofah големина е повеќе погоден за деца.А

Примена : Можете да го користите да се чисти вашиот назад, две рачки лесно може да го користат, тоа е прен�

Ве молиме да се впие ракавица во топла вода пред првата употреба,ако сакате тоа да биде помек(опционално

Одрекување : Содржината на овој сајт е за референтни цели и не е замена за совет од лиценциран здравјегр�

【Убавина Поставите】4 пакет висок квалитет на природен loofah сунѓери.Не секој има иста големина како 100% п�

Помага да се зголеми кожен циркулацијата на крвта, да обезбеди кожен rejevunation и да се заштити кожата млади

Постојана врска.Па четка нема да се одвои од држи кога ќе капење.Издржливи поради кои два члена се соеди�

LOOFAH ТУШ SCRUBBER МАТЕРИЈАЛ : Екопријателски Висока Густина Мрежа Нетона предната страна,100% Природни Органс�

Материјал : loofah, тери крпа.Големина : 5.12*7.87 инчи(13*20cm).Тоа може ефективно exfoliates, однапред циркулацијата на

Природни разлиствам изработени од влакнести внатрешни работи на loofah растенијата.Користење на вашите о�

Долго Постапува Loofah : Користете го ова долго loofah назад scrubber да работат до луксузен пенливата, додека со к

Loofahs се изработени од природен материјал, што значи дека тие не содржат и вештачки супстанци кои можат д�

Големина : Loofah дел должина : 7.5 cm,Loofah дел дијаметар : 5cm.Физички Бенефиции, им Даде на вашиот кожата на прир�

Лесни, Издржливи, Дише, Мека.Чисти и ја ревитализира кожата.Пакет Содржина : 1x Бања Loofah Сунѓерот;Нежно exfol

Бања Loofah, Star Wars Pouf,.Се создаде забава бања искуство.Оваа loofah има многу симпатична дизајн и е совршена за б

✔Нежно Ефикасно Чистење На лесни и меки природни loofah рампа може да биде добро отстранети keratin, на мртви�

Please wait...