0
clear
  • atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со NCR XR7 18 инчен Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник на Пластика
  • -20%
  • -20%
atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со NCR XR7 18 инчен Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник на Пластика

atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со NCR XR7 18 инчен Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX

DEN 616.56

Достапност
Достапно за нарачка

FX-Хибрид-Стакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со NCR XR7 (18 инчи)На FX-Хибрид-Стакло Стакло Заштитник целосно redefines предмет на екранот заштита благодарение на еден единствен материјал состав : развој на оваа исклучително тешко (9 H молив цврстина) и отпорни стакло / пластичен материјал го прави можно да се произведе особено тенок екран заштитници.Супер тенок и superhard - новиот стандард во екран заштита!На особено ниско ниво материјал со дебелина од Пластика Стакло Заштитна Фолија осигурува оптимален изглед-и-чувство на вашиот екран.Заедно со висока светлина на речиси 98%, оваа Пластика стакло заштитна фолија е практично невидливи.Екстра јаки силикони и леплив слој - постојните гребење на екранот едноставно disappear.Силна силикони и леплив слој затвора поголемиот дел од гребнатини се веќе присутни[email protected] X - произведени во Германија *** Лесно за инсталирање : на FX-Хибрид-Стакло Стакло Заштитник има слична вкочанетост на тоа на вистински стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња.Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H во 500g пишување притисок) - оваа Пластична чаша со заштитен филм се состои од исклучително тенки (прибл.Преку специјална силиконска материјали, Пластика, Стакло Заштитна Фолија смрди автоматски на екранот.Исклучително силни и отпорни се должи на цврстината на 9 H.Единствена стакло / пластичен материјал составот на Пластика Стакло Заштитна Фолија обезбедува највисок светлосна пропустливост и oleophobic анти-отпечатоци слој.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Цврстина, што е невообичаено висока за екран заштитник филм, едвај остава никаква шанса за гребење.Обемот на испорака - 1 x FX-Хибрид-Стакло Стакло Заштитник компатибилен со NCR XR7 (18 инчи)- ткаенина за чистење - инсталација на алатката (squeegee)- Прав смена налепница - Линк за да повеќејазични, што може да се види монтажа инструкции (вклучувајќи монтажа видео)Пакети за уреди со повеќе екрани (e.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре�

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К...

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ�

Опис : Материјал : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртањ

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција 3 Полица Количка Со Капак и 26" X 20

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи�

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче �

Миење на рацете Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работн

Со Слот за LV12 Фидер.За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Германија

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек�

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Резервоарот е опремен со вкупно четири G1 / 4" пристаништа, така што корисниците може да избере најмногу о�

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.

Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна клупа�

Please wait...