0
clear
  • 90 степени Агол Менгеме, прав Агол Менгеме Агол Менгеме,Прилагодливи Замав Вилица за Столар, Заварување, инжинерство, Фото Рамка со Прилагодливи Замав на Вилицата
  • -20%
  • -20%
90 степени Агол Менгеме, прав Агол Менгеме Агол Менгеме,Прилагодливи Замав Вилица за Столар, Заварување, инжинерство, Фото Рамка со Прилагодливи Замав на Вилицата

90 степени Агол Менгеме, прав Агол Менгеме Агол Менгеме,Прилагодливи Замав Вилица за Столар, Заварување, инжинерство,

DEN 943.92

Достапност
Достапно за нарачка

37 инчен■ ЗАБЕЛЕШКА : се Должи на разликите помеѓу различни прикажува,слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.67 inch The вилица ширина е за 68mm/2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Не се лизга се справи со е покриен со гума за да се обезбеди удобно користење.Машини алатки:Совршен за машини за проекти, заварување, обликување, дупчење, позиционирање, кабинетот на одлуки, итн.Ви благодариме!.Тоа ви овозможува да ја отворите оваа менгеме со една рака,и држете workpieces заедно со другите.90 степени право агол се стега:Трајни десен агол менгеме, кои се направени на Топлина Третираат Алуминиум Легура Тело и Челик Орев, цврсти и долготрајни,Максимална стегање опсегот е околу.Дрво Десен Агол Fixer:Една рачка е полесен да се одржи, Анти-пропадна силна гумена рачка помага да се поставува веднаш.Мора да се има за woodworkers, handymen и DIY'ers слично.Спецификација : име на Производ : Алуминиум легура десен агол clamp Weight : 720g The максимална отворање е за 68mm/2.Стакло десен агол одредување клип:Лесно да се усогласат и задржете workpieces во место за нарезници, заварување или лепење нив заедно.

Спецификацијата

Product name:
Aluminum alloy right angle clamp
Weight:
720g
The maximum opening is about 68mm/2.67inch :
The jaw width is about 68mm/2.67inch :
The jaw depth is about 35mm/1.37inch :
■ NOTE:
Due to differences between different displays,the picture may not reflect the actual color of the item.We guarantee that the style is the same as shown in the picture. :
Due to manual measurement and different measurement methods,please allow 1-3cm deviation.Thank you! :

Со стоката дадена додека купуваат

【Лесни, но Моќен】 : тежината е само за 4.4 оз.Но максимална стегање опсег е 3.74 инчи.Со ергономски дизајн, с

Omni Насочен Мерење : Агол стегање плоштадот доаѓаат со јасна и прецизна скала, поддршка мулти агол и omni на

Висока Структурна Сила : ABS инженеринг пластика, алуминиум производство има висока структурна сила и си�

【Машини за Асистент】 : сет од 4 агол клипови : пакет на 4 страни, време, зачувување на трудот време, намалу

【Идеален Подарок за вашето семејство стегачот глава е направен од висок јаглероден челик со парична ка

Висока Структурна Сила : ABS инженеринг пластика, алуминиум производство има висока структурна сила и си�

Име На Производ : Стакло Клип;Материјал : Алуминиум,Пластика.Одговара Стакло Дебелина : 316mm / 0.12"0.63";Дупка

【Високо Квалитетен Материјал】Relitec Позиционирање Плоштади се Карактеризира со високо влијание Пласти�

Име На Производ : 90° Десен Агол Клип.Производ материјал : алуминиум легура умрефрлија слатка тело.Произв

【4" Вилицата Капацитет】агол менгеме има 4инчен грлото длабочина и 35 / 8 инчен (76mm) стегање капацитет 【Сил

* Прав агол владетел може да се измери објекти брзо Јасно скала, висока цврстина, капка отпор, силни и изд

Алуминиум Легура Машини за Менгеме важи и за било дебелина на дрво, без дебелина ограничување, да ги исп�

Издржливи право агол се стега, направени од премиум алуминиум легура умрекастинг материјал.Им овозможу

100% Висок Квалитет : Направен од висок квалитет на алуминиум и нерѓосувачки челик менгеме, анти ' рѓа, ант�

Име на производ : Стакло Клип;Одговара Стакло Дебелина : Max 14mm / 0.55".Вкупната Големина : 3.6 x 2.6 x 1.8 cm / 1.4" x 1" x

Име На Производ : Стакло Клип Заградата;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Мека Пластика.Вшмукување Чаша �

Точни Анкетирање И Мапирање : Можете да го користите квадратни владетел да се подготви вертикална помош

Изработен од алуминиум, тоа ќе трае со години.Елоксирани црвена површина, издржливи и отпорни на корози�

Please wait...