0
clear
  • Полнети Лоза Мека Перница Цвет Облик на Седиште Перница Мека Сончоглед Автомобил Главата под Перница Седиште Половината Подарок Перница DZ620
  • -20%
  • -20%
Полнети Лоза Мека Перница Цвет Облик на Седиште Перница Мека Сончоглед Автомобил Главата под Перница Седиште Половината Подарок Перница DZ620

Полнети Лоза Мека Перница Цвет Облик на Седиште Перница Мека Сончоглед Автомобил Главата под Перница Седиште Половината

DEN 1055.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок-квалитет, huggable кадифен материјал.Површина-перат.Кадифен животни имаат реални стил, исклучително реална детали, лесно да се грижи за години на игра.Погодна за спалната соба, дневна соба, семејство, канцеларија, итн.Меки и лесно да прегратка На : полнети животни играчка е направен од супер мек и компактен материјали, и е исполнет со 3 D памук, што го прави супер меки на допир и супер удобно, толку симпатична направи никогаш не ќе сакаат да се стави долу.Удобно Придружник : Претставува супер меки, симпатична, & симпатична полнети животни кои се одвиваат во фази перници за спиење.Тинејџерите & возрасните сакаат овие класичен & колекционерски удобен critters.Најдобар Подарок : Само да изненади вашите пријатели со оваа симпатична, уникатен и мека кадифен играчки перница.Не се двоумете да го земе дома.На жив израз и симулирани дизајн ќе ги натера да го сакам тоа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 28x20x12cm. Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, следи s светлината, прира

КОРИСТЕЊЕТО ШИРОКО : Разноврсна користат за доење, шише хранење, propping, стомакот време и седи.РАЗНОВРСНА �

Едноставно реши вашиот непријатно столче проблем : нашиот автомобил седиште перница е ергономски дизај

За 51*51 CM Универзална големина одговара за патување, канцеларија, стадион седење, тркалото стол, вашиот о�

◆Перница има добар баланс помеѓу мекост и plumpness, обезбедување на потребната поддршка и доволно удобнос�

Избирање на висок квалитет на синтетички влакна ткаенини, едноставни и стилски, дише, а не на човечкото �

7 во Надуени Size Outer Diameter Inner Diameter Thickness R12010cm / 3.8in R350350mm / 13.СТОП за БОЛНИ кои СТРАДААТ ОД БОЛКИ И УСЛОВИ : Ак

УБЛАЖУВА ПРИТИСОКОТ : EMSupply воздух перница за инвалидска количка удобно ублажува притисокот од стрес на

ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИ На Glenna Жан, ние се има око за детали.Таква казна и постелнина за вашиот мал благослов

Удобен, двострани џеб обезбедува место за чување на burp облека, градите влошки, и други essentials.Перница и от

Силно чувство за дизајн, мека на допир, тридимензионални елеганција.Перница може да биде ставен на трос�

24Месечно Ограничена Гаранција.Хибридни Елита Двојна Преграда Перница врз Основа на клинички, научни и �

Тоа може да се користи за возење, авион или воз, инвалидска количка, кревет, кујна или трпезариска маса, и

Едноставно реши вашиот непријатно столче проблем : нашиот автомобил седиште перница е ергономски дизај

Направени со висок квалитет полиестер микровлакна ткаенини.обезбеди долготрајна издржливост и максим�

Мемориска Пена : Младата перница користи висок квалитет еколошки мемориска пена, која може да ја задржи

Одлично за деца да се земе слики за Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година и повеќе.Safe материјал, нема да

Со ергономски дизајн, може да олеснување вратот болка.На pillowcase е монтажни, па можете да ги преземат тоа о

★ Со еластична корселе и прилагодлива должина на рака, престилка се вклопува безбедно на стол и обезбед

Патната вратот перница е дизајниран за преносливост и удобност.Ако не сте задоволни со нашите производ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт�

За 51*51 CM Универзална големина одговара за патување, канцеларија, стадион седење, тркалото стол, вашиот о�

❤ Голема Поддршка Кога Димовска : Нашата доењето перница обезбедува вашиот оружје и назад олеснување с�

Montessori родени наставни помагала : бебе перница, погоден за доење перница перница за 23 месеци стариот бебе

SMART ДИЗАЈН : Обезбедува рамна и ниво седи површината елиминирање hammocking поврзани со инвалидски колички.Н�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Please wait...