0
clear
  • Meiyou Рачни Вакуум, 12000Pa Високо Моќни Corded Правосмукалка, Wet & Dry Лесни Рака Vac за Дома и во Автомобил Чистење, со 20ft Кабелот за Напојување, 2 Филтри-Црна
  • -20%
  • -20%
Meiyou Рачни Вакуум, 12000Pa Високо Моќни Corded Правосмукалка, Wet & Dry Лесни Рака Vac за Дома и во Автомобил Чистење, со 20ft Кабелот за Напојување, 2 Филтри-Црна

Meiyou Рачни Вакуум, 12000Pa Високо Моќни Corded Правосмукалка, Wet & Dry Лесни Рака Vac за Дома и во Автомобил

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅【СЛАТКА УСЛУГА】 : Meiyou правосмукалки се секогаш го вашиот помошник. ✅【ЛЕСЕН ДИЗАЈН】 : 20 Ft corded вакуум лесно може да се движат по скалите, кујни, автомобили или тешко да се стигне до агли.Продолжување црево може да помогне за чистење на прашина во делови, таванот, завеси, книга полица и пукнатина прилог се совршен хаос во тешко да се постигне места.Оваа мини правосмукалка со cordless е лесен, лесен за носење, и може да помогне во чистење на било место лесно.Тепих почиста машина има ефикасна вшмукување функција.Ако имате било какви прашања или проблем за Meiyou corded рачни вакуум, ве молиме контактирајте Meiyou клиент тим.Можете да допрат до нас во секое време за по-продажба на услуги.Meiyou клиент тим е подготвен за вашето барање и ќе се обиде најдобро да им помогне на секој клиент. ✅【СИЛНА CYCLONIC ВШМУКУВАЊЕ】 : Hikeren правосмукалка,супер моќни циклон мотор со моќност од 200 W и до 12k PA. ✅【Висока Моќност во Ниско ниво на Бучава】 Мали вакуум со моќен мотор нуди 12000 Pa висока моќност вшмукување без производство на многу топлина или бучава, кои ви даваат одличен лесен и мирен чистење искуство.компактна големина & ергономски структура го прави мини рачни правосмукалка многу полесно на вашата страна.Брзо се крие прашината, влакната на креветот и тепих.Флексибилни Млазницата Одлична за Отстранување на Нечистотија и Косата на Текстил, по Скали, и во Автомобили.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Широко се Користи : Преносни рачен вакуум се опремен со 5 различни видови на додатоци за да ви помогне да

Производ модел : VC819 Моќност : 70 W Напон : 74 V.Производ тежина : 570g.Производ големина : 338mm долг; 76 Smm indiameter.Усл

[100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ] : ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место!Ние ќе ви да

Лесен и пренослив, лесен за користење рачни вакуум.Моќен 400вати corded Рака вакуум со корисна пукнатина ала

【МОЌЕН ВШМУКУВАЊЕ】 : Ова се рачни правосмукалка има супер вшмукување моќ до 8000 PA, висока моќност на мот

Dustbowl капацитет 20.6 унци 16 ft.кабелот за напојување на движење.Проѕирен bagless нечистотија сад е лесно да се

Високо Квалитетен Материјал : Направен од премиум АБС материјал, кој е издржлив и практични.Опис : Овие п

Нејзините 360 степени зголемувањето на ветрот и моќ силна вшмукување може лесно да се исчисти apertures и ѓуб

4.5 засилувачи со .75 коњски сили мотор.Одличен за по скалите, тапацир, автомобил внатрешни работи и за дом

Претпазливи и ефективно : Оваа мини десктоп правосмукалка е многу лесен за употреба и чување, а тоа е мно

Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Едноставен и Корисни Алатки : Моќе

2 75 кг Лесен Вакуум : Лесно да се движи и го носат, овој вакуум комбо е совршен за брзо секојдневно чистење

Карактеристики : 1.8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Проши

8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Прошири Цевка 2 Sections1 x Вш

【2 Перат Филтри】 : Лесни Рака Vac опремени со 2 перат HEPA филтри така ќе можат да ги користат наизменично.Не

Џеб големина и симпатична изглед.Правосмукалка за мелено чај, искината хартија и прашина, фиока прашина

Please wait...