0
clear
  • Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Acer Течни кора од лимон Плус
  • -20%
  • -20%
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Acer Течни кора од лимон Плус

Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Acer Течни кора

DEN 1401.60

Достапност
Достапно за нарачка

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 3А.Приклучокот Големина : Микро USB.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Google Пиксели 3а XL / 3а / 3 XL / 2 XL / 2 / XL.IPREMIUM 20 W PD полначот може да брзо ја полните вашата PD компатибилни уреди.О

0)протокол 【Виткање Plug Дизајн】 : Количка за преносни голема брзина полнач,мала големина(2.Брзо полнење PD

0 паметен полнач признава и промени на моќта потребите на уредот да биде обвинет.ПРИОРИТИЗИРАЊЕ на БЕЗБ�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

????[Mfi ЗАВЕРЕНА IPHONE ПОЛНАЧ] : i Phone, за полнење со засилен заедничкиот проект што поминаа од 15.000+ пати свитку

Одржлива висока излезна моќност ќе имаат температура се зголеми, но сите тие се во рамките на безбеднос�

【20 W USB C Брз Полнач】Опремени со USBC (PD Моќ Испорака) и USBA (Брзо Полнење 3.0) двојна порта со целосно 20 W излез,

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

【Брзо Полнење 3.0】 : Со Брз 3.0 Технологија, 4 пати побрзо од нормалните стандард, 30 W 2Порта адаптивни брзо �

Dual USB C Порта 20 W Секој за Брзо Полнење.ACEFAST PD40 W двојна USB C порта брзо ѕид апарат компатибилен со Apple 2.4 А, Samsu

Широк компатибилност : TUCIWNK 20 W USB C Брз Полнач тули Компатибилен со i Phone 13 / 13 Мини / 13 Pro / 13 Про Max 12 / 12 Мини / 1

【20 W USBC Брз Полнач】 : Ова 20 W USBC полначот со Енергија за Испорака брзо полнење технологијата може да го по

【Широк Компатибилност】20 W USB C Брз Полнач работи одлично за i Phone 13 / 13 Про Max / 13 мини / 13 / 12 / 12 Про Max / 12 Pro / 12

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

【ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ Забелешка 9 / 8; и повеќе 【БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН】 USB полнач за блок вграден мерки за заш

C конектор за кабел со usb тип c конектори на двата краја, ви помага да го вметнете конектор во право начин �

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

IPREMIUM 20 W PD полначот може да брзо ја полните вашата PD компатибилни уреди Samsung Галакси S20 / S10+ / S10 / S10e / S9+ / S

Please wait...