0
clear
  • Smart Watch случај Одлично за Garmin Fenix 5X TPU Проѕирен Види Случај (Боја : Транспарентна)
  • -20%
  • -20%
Smart Watch случај Одлично за Garmin Fenix 5X TPU Проѕирен Види Случај (Боја : Транспарентна)

Smart Watch случај Одлично за Garmin Fenix 5X TPU Проѕирен Види Случај (Боја : Транспарентна)

DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.HR Силикон Заштитни Случај. 1. Материјал : TPU2. Отворете правилно, не влијаат врз клучните usage3. Мека и тешко да се deform4. Шупливи назад дизајн, немаат блок на срцето го оценувате сензор, не го блокира buttons5. 2mm повисока од бирање, ефективно избегнување на дневни судири и friction6. Лесен за инсталација и нема да го оштети вашиот watch7. Answer : ___________________________ Note : производот е само еден случај, не body1. Транспарентен, не влијае на штрек.2. Лесен пристап до сите порти и копчиња.3. Мала тежина, не ќе се зголеми тежината на штрек.4. Целосна покриеност заштита за да се заштити вашиот види од гребнатини.5. Лесна инсталација, нема потреба да се отстрани рака.6. Само заштитни случај, не вклучувајќи ги види.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

Совршен лек организатор : Оваа пилула организатор е идеален за вашиот дневен фармацевтски лекови потре

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба,

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Please wait...