0
clear
  • ProCase [2 Pack] Универзал Водоотпорен Случај Видиме Сува Торба Торбичка Пакет со JOTO [6 Pack] Универзал Водоотпорен Торбичка за Телефони до 7.0
  • -20%
  • -20%
ProCase [2 Pack] Универзал Водоотпорен Случај Видиме Сува Торба Торбичка Пакет со JOTO [6 Pack] Универзал Водоотпорен Торбичка за Телефони до 7.0

ProCase [2 Pack] Универзал Водоотпорен Случај Видиме Сува Торба Торбичка Пакет со JOTO [6 Pack] Универзал Водоотпорен

DEN 1672.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овој пакет содржи 8 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); Кредитна картичка паричникот пари водоотпорен сува торба за на плажа, риболов, пливање.Иновативниот дизајн на страната на предметот им овозможува на корисниците да пристапите на страната копчиња на телефонот лесно; Јасно Прозорецот на двете предната и задната страни, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / снег доказ / нечистотија доказ за заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.Компатибилен со уреди до 85mm x 170mm (чист прозорецот 82mm x 162mm); Доаѓа со вратот рака за полесно носење.Карактеристики едноставна snap и кодот за пристап, лесно да се задржи надвор вода, снег, прашина, песок и нечистотија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н

На IPX8 ниво е уште водоотпорен, со длабочина од 30m / 98.4 ft и екран на допир длабочина од 10m / 32.8 ft.Двострано ди

HD Снимање : Висок квалитет на TUP, силна светлина трансмисија.Подводни HD снимање.Објективот е обременето.

8 во висина на помалку од 16 cm / 6.2 во и над 15 【ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ】 : Гумени мобилен телефон водоотпо

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

【Се ОЛЕСНИ ПАТУВАЊЕТО】Опремени со вода штекер, кои се користат за лекување на водата и воздухот во тор

Едноставен snap и кодот за пристап дизајн обезбедува совршен печат, и држи надвор вода, снег, прашина, песо

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Бранеа Текстура Карбонски Влакна Shockproof TPU Случај за Huawei Мате 20 Про (Црна) 1 Концизен.Тоа е едноставно обли

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Најдобрите употреба : најдобар сува торба / компресија вреќа за спиење кеси 30 L да 10 L.Карактеристики : дво

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

ЖЕЛЕ TPU Shockproof и Нула Случај за Галакси Забелешка 10+ (Црна) 1.Премиум TPU Материјал : Високеластичен материја

Тенок граница дизајн, со поголем капацитет под иста должина и ширина.Не се избира модели, тоа е погоден з

(Забелешка : На голем екран телефони треба да се отстрани заштитни случај пред поставување на телефонот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Orvis Водоотпорен Ранец.Ажурирани и подобрени водоотпорен ранец со голема нов изглед и ажурирани функции.

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Please wait...