0
clear
  • Гејтс 5GTHXCTN Синтетички Каучук, GTH Хидраулични Високи-Температура 1-Влакна Плетенка Црево, SAE 100R6, Максимум Притисок: 400, -40 степени F до 275 степени F Температура Опсег, 650'
  • -20%
  • -20%
Гејтс 5GTHXCTN Синтетички Каучук, GTH Хидраулични Високи-Температура 1-Влакна Плетенка Црево, SAE 100R6, Максимум Притисок: 400, -40 степени F до 275 степени F Температура Опсег, 650'

Гејтс 5GTHXCTN Синтетички Каучук, GTH Хидраулични Високи-Температура 1-Влакна Плетенка Црево, SAE 100R6, Максимум

DEN 56.88

Достапност
Достапно за нарачка

Низок притисок.Корица : Црна, нафта и отпорни на абразија, синтетички каучук.Засилување : Еден влакна плетенка.Цевка : Црна, посебно отежната, синтетички каучук (Нитрилна - Тип C).Спојување препорака : Megacrimp спојки (освен -3), моќ crimp спојки (-3 само), GLP спојки (освен -3 и -5).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи�

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомоби�

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ�

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Мазни Создаден, флексибилни ПВЦ цевка.Цврсти ПВЦ хеликс, синтетички плетење засилување.Брановидни К...

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре�

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина 120# в

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Рачно Изработени, Service Desk Бел Хотел Контра Бел Раскошен Солидна Месинг Хотел Контра Бел Службеник Повик

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Миење на рацете Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работн

За 30" Workstations.Средна Сива боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED3030 Виси Фиока

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Опис : Материјал : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртањ

Имплицитни ефект, се водат дизајн, умен структура, лесна лепило。.Скриени пенкало кутија, мали пенкало к�

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Со Слот за LV12 Фидер.За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Германија

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2 ; Добар избор за

Please wait...