0
clear
  • YIU за 2019/2020 IPad 10.2 Инчен Тастатура Случај - Изградена-во Пен Носителот, кој се одвојува за Безжична Bluetooth Круг Капа Тастатура, со Батерија Bluetooth Глувчето,Црна+Бела
  • -20%
  • -20%
YIU за 2019/2020 IPad 10.2 Инчен Тастатура Случај - Изградена-во Пен Носителот, кој се одвојува за Безжична Bluetooth Круг Капа Тастатура, со Батерија Bluetooth Глувчето,Црна+Бела

YIU за 2019/2020 IPad 10.2 Инчен Тастатура Случај - Изградена-во Пен Носителот, кој се одвојува за Безжична Bluetooth

DEN 1444.80

Достапност
Достапно за нарачка

★ Најновите 2019/2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инчен i Pad во речиси вистински лаптоп, со безжичната Bluetooth полнење глушец, кој е многу удобен за вашиот пишување, гледа, wroking и носење. [Поддршка 2. Генерација на Apple Молив Полнење]. ★ Совршено i Pad 10.2 Инчен Компатибилен Модел Бр. : Тастатурата случај е компатибилен со НАЈНОВИТЕ i Pad 10.2 2019/2020 (Модел A2199 A2197 A2200 A2198/A2270 A2430), ве Молиме проверете назад на вашиот ipad број на модел пред да го купите.Не се избира погрешна големина те молам!. ★ Мулти-ангел на Гледање, - Можете да ја прилагодите i Pad 10.2 да застане во зависност од она што се прави, се гледа, пишување и така натаму.Тоа ќе ви даде удобно искуство при гледањето видеа или филмови со folio дизајн, видот и гледање е големо искуство. ★ Авто Разбуди / Спиење Функција - Кога ќе ја отворите апликацијата smart i Pad 10.2 smart cover, вашиот нов 10.2 инчен ipad/таблет веднаш се буди; кога се затвори тоа, вашиот i Pad автоматски оди да спие. ★ 100% Задоволство Гаранција : Нашиот тим нуди секој клиент 100% гаранција за квалитет.Можете да го нарачате без никакви ризици.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Имплицитни ефект, се водат дизајн, умен структура, лесна лепило。.Скриени пенкало кутија, мали пенкало к

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

Резервоарот е опремен со вкупно четири G1 / 4" пристаништа, така што корисниците може да избере најмногу о

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Рачно Изработени, Service Desk Бел Хотел Контра Бел Раскошен Солидна Месинг Хотел Контра Бел Службеник Повик

Опис : Материјал : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртањ

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселинабесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употре

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Please wait...