0
clear
  • Stupell Индустрии Бања Услови за Миење Коса Четка Флеш Минимален Текст, Дизајнирана од Stephanie Workman Marrott Платно Ѕид Уметност, 24 x 30, Црна
  • -20%
  • -20%
Stupell Индустрии Бања Услови за Миење Коса Четка Флеш Минимален Текст, Дизајнирана од Stephanie Workman Marrott Платно Ѕид Уметност, 24 x 30, Црна

Stupell Индустрии Бања Услови за Миење Коса Четка Флеш Минимален Текст, Дизајнирана од Stephanie Workman Marrott

DEN 1081.68

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 24 х 1.5 x 30 Инчи.Подготвен да се Откажам - Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убава уметност прикажува од потпрена и дели на нови уметнички дела против вашите ѕидови.Совршен за празни shelving или mantels, без инсталација или расчистување е потребно.Нашите протегала платно е создадена со највисоките стандарди.Ние ги користиме само со највисок квалитет мастила и платно на нашите во куќата на принтери Mimaki, а потоа рака се намали и да се водат секое парче над 1.5 инчи дебела дрвена рамка за бесење.Произведено Во САД.Дизајн на Стефани Workman Marrott.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет износ : ќе добиете 10 парчиња од обликот Y стоматолошки flosses во еден пакет во вкупно, тие се 2 различн�

СОЛЗА КОНЕЦ & ФРЛИ : Нашите Патување Конец се направи далеку со непотребното пластични контејнери.Овие �

Лесен и пренослив, тоа е погодно за вас, за да го стави во џебот и употреба.На забниот конец го усвојува н�

Заби забен конец може да се отстрани нечистотијата што обична четка за заби не можат да се отстранат.Пла

Јагода Исполнет Тема : Исполнет со вистински вкус на јагода да се промовира рано усвојување на здрави на

Добра орална нега производи може да ги задржи вашите заби здрави.Борбата расипување на забите и заболув

Оваа нуспроизвод, тогаш мора да се деподмачкана на восокрафинерија и потоа хидротретирани за отстранув

Убавината формули забен конец пакување 50 M восок убавина формули 50 M восок конец е преполна да помогне да

Восок забен конец со нане вкус.Curaprox DF 834 Забен Конец слајдови совршено преку контакт точки помеѓу забите

【Заб Чистење】Овие деца конец се специјално дизајнирани за да се заштитивашето дете заб здравје.Тоа им

1.Материјал : Пластика, најлон жица 2.Должина : 76x13x15cm 3.Боја : Бела 4.Количина : 50pcs / кутија,вкупно 20box(1000pcs)...

Се бори против кариес и болести на непцата гингивит во тешко да се постигне места ( области редовно миењ

???? [заб чистење] овие деца конец се специјално дизајнирани за да се заштитивашето дете заб здравје.Тоа и�

Лесен и пренослив, тоа е погодно за вас, за да го стави во џебот и употреба.На забниот конец го усвојува н�

Премиум уништиотпорни најлон конец исковани и восок за свежа и удобно да се отстрани зла 2 x 72 точење x 12 м

◇Испорака Листата : Стоматолошки flosser*1 Други елементи, се реквизити◇ време на Испорака : 1530 работни ден�

Please wait...