0
clear
  • ZOUHANGDIAN Вежба Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед, Тивок Појас Вози Велосипед за Дома Салата со Прилагодливи Отпор, Стационарни Исправена Вежба Велосипед
  • -20%
  • -20%
ZOUHANGDIAN Вежба Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед, Тивок Појас Вози Велосипед за Дома Салата со Прилагодливи Отпор, Стационарни Исправена Вежба Велосипед

ZOUHANGDIAN Вежба Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед, Тивок Појас Вози Велосипед за Дома Салата со Прилагодливи

DEN 2265.60

Достапност
Достапно за нарачка

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање фитнес искуство дома.Тоа никогаш не се нарушува, членови на семејството или roommates, и бара малку за одржување. [ПРАКТИЧНА] Велосипед тркала, кои се лесно да се движат-транспорт тркала за чување на велосипеди, прилагодлив велосипед полици, може да носи тежината на корисниците на 150 KG.Најдобри обука за големи мускулни групи, издржливост и физичка координација. [ПРИЛАГОДЛИВИ] мулти-точка на вредноста knob и итни сопирање уред се дизајнирани за фитнес велосипедизам велосипеди, која може да се прилагоди на јава отпор и да се направи вашата јава повеќе удобен и сигурен. [СТАБИЛНОСТА И ДВИЖЕЊЕТО] безбедноста уред опфатени со педали може да се обезбеди дека нозе се цврсто седиште во текот на брзото возење процес.Транспорт тркала ви помогне лесно да се движи оваа вежба велосипед од едно до друго место.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.Опис : Flywheel protection Convenient транспорт тркала мобилни device Silent појас уред-речиси и да нема maintenance You може да се изврши на ритамот на срцето обука со срце belt Comfortable седло со прилагодлива висина, ниво и inclination The аеродинамичен позиција на арм поддршка на cushion Detail : Flywheel тежина : 6 KGLoad-имајќи : 150 KGResistance прилагодување : спирала променлива брзина adjustment Transmission режим : појас молчи transmission Weight : бруто тежина за 30kgr., нето тежина за 29kg Applicable луѓе : мажите и жените аеробик exercise Function : Аеробна вежба, нога мускулите, фитнес shaping Applicable сценарија : фитнес опрема, велосипеди, фитнес и fitness If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио�

Низок притисок.Корица : Црна, нафта и отпорни на абразија, синтетички каучук.Засилување : Еден влакна пле

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче �

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

Голем капацитет скриени складирање кутија обезбедува дополнителен простор за складирање за уредно орг

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомоби�

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

Број 2 Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работни Дена.Вис

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Оваа hammock, исто така, има несакани клапи која ви помага да го заштитите од страна на вашиот автомобил сед�

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

FXХибридСтакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со NCR XR7 (

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Резервоарот е опремен со вкупно четири G1 / 4" пристаништа, така што корисниците може да избере најмногу о�

Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна клупа�

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2...

Please wait...