0
clear
  • Sachtler 1001 Аце М MS Систем со Аце М Течност Главата Tripod
  • -20%
  • -20%
Sachtler 1001 Аце М MS Систем со Аце М Течност Главата Tripod

Sachtler 1001 Аце М MS Систем со Аце М Течност Главата Tripod

DEN 17328.00

Достапност
Достапно за нарачка

Без разлика дали сте снимање документарци, свадби или корпоративна видео записи со вашиот HDSLR или помали камера, Sachtler Аце М Течност Шефот ви дава емитува-квалитет на перформанси.Издржлив и Лесен Construction The Аце М Течност Главата тежи само 1.Секој кој работи на нерамна земјата и "на локација" ќе имаат предност со две-фаза продолжување tripod кој во средината на ниво засилувач.Пет-чекор counterbalance тоа го прави јасно и едноставно да се балансираат брзо на речиси секоја површина.Производителот гаранција може да не се применува.Емитува Квалитетни Performance Using помал камера не значи дека треба да се постигне компромис на перформанси.Тежината надомест доаѓа од докажани чекор префрлување, правејќи оваа течност главата совршен за почетници и професионалци гледа за брз и лесен малку комплет за помали проекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Боја : Црна; Материјал : Јаглерод Влакна.Макс Висина : 59.1 инчен; Тежина : 3.5 lb; Max.вчитај : 26.5 lb.Карактеристик�

Обезбедени со ratchet стил заклучување на рачката, ова врвот плоча може да се замени со двојнозаврши рака ч�

► 70mm Дијаметар на Врвот Плоча / Сад Штекер w Притисни Копче за Заклучување Безбедност...

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

???????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????????????? : На tripod за i Phone и камера додат�

Изградена во лесно линк конектор.Од преклопната положба, деловите на секоја нога на tripod може да биде обј

Продолжување род доаѓа со гумена рачка, кој е удобен и не‑пропадна за употреба.Спецификација : Состојба

ССК (МултиАгол Центар Колона) за неограничени снимање агли со цврста хексагонална центар колона дека ну

РАЗНОВРСНА : ви Овозможува да го промени перспектива и tripod висина, без губење на камерата се фокусира.ПР�

Максималната висина (67.По се 180° reflexed,преклопната висина е само 18.3 инчи) ви овозможува да се земе слики на

Sachtler 4161 Soom Tripod Систем На Sachtler 4161 е Soom tripod систем нуди стабилни движења да ја испорача најдобрите слики е �

Удобен Tripod за PTZ Камерата Поставување.ЕкстраВисоки Tripod Нозе, со Насочена Зголемувањето на Центар Колона

Камерата чадор држач клип е лесен за употреба, преносни и лесни за носење и чување.Камерата чадор држач �

Specificationname : камера tripod Number на tripod делови : 4 sections Maximum цевка со дијаметар : 25 MMTripod тежина (вклучувајќи gimbal) : 1

Vinten Визија Сина Течност Глава flowtech 75 Карбонски Влакна Tripod 3x Гумени Нозе Поместена Торба Vinten 2 годишна �

360° степен 2начин пан главата со брзо ослободување плоча, backup безбедност за заклучување, и меур ниво.Едно

Превртено центар колона ви овозможува да се постигне макро фотографија.Со стигнале тежина кука на днот�

【Нова Надградба】ARTCISE AS95 C е надградена верзија на ARTCISE AS90 C.Тоа надградби висина, нога цевки, рачки, висин

1 Направени од висококвалитетни пластични материјали, со долг животен век 2 Стандард 1 / 4 инчи завртка, по

Гумени јамка е вграден на топката главата за да се заштитат камерата од носат и нула.Поддршка хоризонта�

1.Направен од висок квалитет на алуминиум, здрав, носатотпорни, и трајни производи за употреба 2.Стандард

Please wait...