0
clear
  • Моден Објект Тренд Елемент Очила За Сонце Платно Daypack Два Во Еден Монтажни Ранец За Патување Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Пл?
  • -20%
  • -20%
Моден Објект Тренд Елемент Очила За Сонце Платно Daypack Два Во Еден Монтажни Ранец За Патување Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Пл?

Моден Објект Тренд Елемент Очила За Сонце Платно Daypack Два Во Еден Монтажни Ранец За Патување Секојдневен Лесни

DEN 1224.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,може да се смести во сите училишни материјали и дневни потреби. ★Мулти-слоевит дистрибуција : главната торба има дупли прегради,главниот торба е голем складирање џеб,од внатрешната страна на преградата содржи 4 џебови и 2 пенкало слотови;на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот. ★Мултифункционален ранец : Оваа торба може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Густата ремени и триаголен парче дизајн намалување на рамо притисок и да ви донесе удобност.Стилски ранец, кои ги комбинира спорт и рекреација. ★Ранец тежина : Во 0.65~0.75 kg само,овој лесен книга чантата никогаш нема да тежат на вас долу додека обезбедување на поместена на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот.***Една торба за двојна употреба, чантата може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Се користи како ранци,лаптоп ранци, вообичаена дневна торби за на училиште, патувања и планинарење.Голем дар избор за мажи, жени,момчиња и девојки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент.Полиестер материјал е то

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер

Издржливи Направени Оксфорд Ткаенина,ИздржливНаправени Од Страна На Солза, ВодаДоказ, АнтиТриење И Лес

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Се Носат На Согласност.Исплакнете темелно, се п

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

100% рециклирани пластични (rpet) ранец.Пред рефлектор линија за поголема безбедност.Погоден за носење 15.6 "

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого

ТОМ И ЏЕРИ МИНИ РАНЕЦ : Симпатична бледо зелена Том и Џери мал ранец со симпатична Том и Џери ѕиркаатaboo с

ВисокоКвалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Нема Повеќе Непријатно Чувс

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Материјал Тип : Најлон.Спорт Тип : Бејзбол.Преглед * да Биде подготвен за акција кога ќе се дојде до дијам

Please wait...