0
clear
  • NuForce СЕ Live5 Безжична Audiophile Слушалки со 8h на животниот Век на Батеријата, AAC + aptX, Големи 8мм Возачот за длабоки Бас, Нови Иновативни Батеријата Дизајн и Алуминиумски до
  • -20%
  • -20%
NuForce СЕ Live5 Безжична Audiophile Слушалки со 8h на животниот Век на Батеријата, AAC + aptX, Големи 8мм Возачот за длабоки Бас, Нови Иновативни Батеријата Дизајн и Алуминиумски до

NuForce СЕ Live5 Безжична Audiophile Слушалки со 8h на животниот Век на Батеријата, AAC + aptX, Големи 8мм Возачот

DEN 1952.88

Достапност
Достапно за нарачка

Живеат во музиката со Optoma Nu Force СЕ Live5 Bluetooth слушалки.Боја Опции : Достапен во црна или злато.Нова батерија дизајн овозможува помала форма фактор кој ги става на слушалка поблиску до вашите уши со аглеста уво млазници за удобно и сигурно одговара дека држи чекор со активен начин на живот, додека доставување до 8 часа на музика, уживање.Премиум метал е исклучително нерамен, но, сепак, лесен да се даде на слушалки совршена комбинација на форма и функција.AAC и apt X поддршка зголеми аудио квалитет за Apple и Android уреди.Нова батерија дизајн овозможува помала форма фактор кој ги става на слушалка поблиску до вашите уши со аглеста уво млазници за удобно и сигурно fitment што ги држи чекор со активен начин на живот, додека доставување до 8 часа на музика, уживање.Разговор & Контрола : во согласност далечински го прави лесен за контрола на јачина на звук, репродукција на медиуми и активирајте Siri или Google Асистент без полагање на телефонот од вашиот џеб.Удобно се Вклопуваат : нова батерија дизајн обезбедува супериорни губење на рамнотежа со ставање на слушалка поблиску до вашите уши за побезбедна одговара.AAC и apt X аудио кодек поддршка зголемува квалитетот на звукот кога се надополни со i OS и Android уреди.Пот Доказ : IPX5 отпорност на вода обезбедува непрекинато на репродукцијата на музика за вашиот активен животен стил.Издржливи & Лесна : Направена од алуминиум и украс на СЕ Live5 за одлична трајност со еден допир на стил.Живеат во музиката со Optoma Nu Force СЕ Live5 Bluetooth слушалки.Уво крилја и уво совети за подобрување на удобност и стабилност со супериорен бучава изолација – различни големини се вклучени за персоналните fitment, премногу.Кој динамичен 8мм возачи кои се 30% поголем отколку во другите слушалки, на СЕ Live5 решава јасни детали и длабоки бас за рамномерен квалитет на звукот on-the-go.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нула грижете се за сите видови на активности на отворено активност.Заедно со smart копчето сензори, можете

Обичај динамична ФУЗИЈА има висока чувствителност на 106d B, телефонот може да биде лесно да се користи, и �

Shure SE846CL Професионални Звучна Изолација Слушалки со Quad Висока Дефиниција Micro Drivers и Вистински Subwoofer, Безб�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

AAC и apt X поддршка зголеми аудио квалитет за Apple и Android уреди.Нова батерија дизајн овозможува помала форма

Импресивна Бас Квалитет на Звукот И Поглезите вашите уши со ултра лесни Urban X R2 слушалки.5 mm аудио џек.Жич�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Уживајте супериорен и гужва слободна музика за слушање со засилен метежот слободни кабли, кои го намалу

Сите Круг Аудио Перформанси, моќен возачот дава исклучителен аудио јасност за сите музички жанрови.Ком�

????МОЌНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Допирза Контрола на дизајн, лесно да се користи.Супер мини дизајн погодна за дв

Прескокнете песни, лансирањето музика и да одговарате на повиците, само со допирање на вашиот earbuds.На за�

Ниска Латентност Игри Earbuds : Во игра на владата, само 1 / 5 од време на одговор на општа слушалки е потребно,

Нашиот принцип е да се работи со интегритет и да се послужи со срцето.Ова во Уво слушалки опремен со најн

【Инженерните дизајн за спортски】 Спорт безжична earbuds се дизајнирани со мека уво совети и лесни, безбед�

1 Вклучете го Bluetooth пред приклучување во 2 Приклучок за во телефон, кликнете на "Поврзете со i Cloud".Answer : _______

Вие не треба било каква вештина за да ги користите слушалките 【Индустријаводечки Намалување на Шумот з

Сите Круг Аудио Перформанси, моќен возачот дава исклучителен аудио јасност за сите музички жанрови.Ком�

5 mm аудио џек.Жичен во уво earbuds се одлични за двете слушање музика и имаат јасно разговор.Надградба на Ваш

❤️Лесен и удобен : Тоа е удобно да се носат како да не е ништо, и се вклопува во ушниот канал повеќе удобн

Откако ја отворите за полнење случај, earbuds ќе го спарите со вашиот уред веднаш.0 отстранување на Бучава т�

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.Моќ�

Удобно се Вклопуваат : Револуционер Spin Fit Twin Blade уво совети се обезбеди максимална удобност и стабилност,

Злато позлатен MMCX Конектор има заклучувањеsnap механизам овозможувајќи 360степен ротација за удобно се вк

Please wait...