0
clear
  • Мерење Алатки HRC45/55/65 Волфрам Челик Крајот Мелници 2/4 Flute CNC Карбид Tiain Слој Копче Седиште Лице Рутер Малку Машина за Мелење Машина Алатки
  • -20%
  • -20%
Мерење Алатки HRC45/55/65 Волфрам Челик Крајот Мелници 2/4 Flute CNC Карбид Tiain Слој Копче Седиште Лице Рутер Малку Машина за Мелење Машина Алатки

Мерење Алатки HRC45/55/65 Волфрам Челик Крајот Мелници 2/4 Flute CNC Карбид Tiain Слој Копче Седиште Лице Рутер

DEN 2037.60

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Земјата Титаниум е оближена со Пресврт Вежба, Висока Прецизност, Брз Дупчење, Долг Живот, Мазна Чип Отстранување.Избор На W6542 Високо-брзински Челик, Титаниум-обложено Површина, Висока Ефикасност На Дупка Отворање. 118° Двојно остро Царинење Агол, Издржливи И Трајни, Нагло И Брзо.Двојно Тема U-облик Чип Flute Дизајн, Мазна И Рамна, Брзо Чип Отстранување Без Лепење На Алатката.Универзална Месо Тело Тип, Широко Се Користи, Стегање И Затегнување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цврсти и издржливи.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал.Служба : Ние го сакаме нашиот

Се продава на 7 Pcs Топката Носот Endmills Големина : A R1.5 Машина : Ножот Дијаметар=3мм, Flute Должина=9mm,месо тело с

Whiteside Рутер Битови се направени со Премиум Карбид.Прецизност основа за правилна рамнотежа при високи ВР

39"Вкупна Должина : 29mm / 1.Направени од цврст карбид (волфрам челик), висока цврстина, отпорност на абење, д

Тип : Крајот Мелница;Материјал : Волфрам челик.Месо тело со дијаметар : 3.175 mm.Степен : 15° / 20° / 30° / 45° / 60° / 90

ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ РЕВЕРЗИБИЛНА ЛЕПАК ЗАЕДНИЧКИ РУТЕР МАЛКУ : Суперсила цврст челик, прекалени тела

Целосно Земјата Титаниум е оближена со Пресврт Вежба, Висока Прецизност, Брз Дупчење, Долг Живот, Мазна

Со користење на рачно производство на фиока или други машини.Индустриски квалитет рутер битови.Цврст ч

Whiteside HU4125 Херкулес Max Живот До Намалување Спирала 3 / 8" SH; 3 / 8"CD; 11 / 4"CL; 3" вкупна должина.Дизајниран за тешки

РАЗНОВРСНА : Овој рутер малку сет доаѓа со 50 парчиња, совршено се постави за да се покријат сите на вашит

✅【ВОЛФРАМ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ】 Направен од висок квалитет на волфрам челик материјал, има висока цврстин

Материјал : Волфрам челик.Месо тело со дијаметар : 3.175 mm.Сечење на работ дијаметар : 0.1 mm 0.2 0.3 mm mm 0.4 mm 0.5 mm.Вк

Индустриски Квалитет Рутер Битови.C3 Микрожито Волфрам Карбид Секачи.Цврст Челик, Прекалени Тела со Ант

Целосно Земјата Титаниум е оближена со Пресврт Вежба, Висока Прецизност, Брз Дупчење, Долг Живот, Мазна

1 / 4 инчи x 1 инчен Директно машина.Близнаци flute.Тешки изградба.Tugsten карбид ножот.Преглед Директно машина с

Премиум микрожито карбид совети обезбеди посилна поостри сечење на работ намалување носат за подолг ал

Тренд.Имајќи го монтира на крајот на машина.Професионални TCT Секачи.Само водечки секачи со лагери монти

За стандардни апликации во работилницата и на градилиштето.Сите направени со tungestenкарбид...

【Висок Квалитет】 : рутерот битови во собата е направен од висок квалитет на легиран челик, со силна пов

Please wait...