0
clear
  • ZYXRGS Здрав Мачки Дрво со Хранење Сад Мачки Condos со Сисал Столбови Hammock Мачки качување рамка Кула Играчки (Боја : Б)
  • -20%
  • -20%
ZYXRGS Здрав Мачки Дрво со Хранење Сад Мачки Condos со Сисал Столбови Hammock Мачки качување рамка Кула Играчки (Боја : Б)

ZYXRGS Здрав Мачки Дрво со Хранење Сад Мачки Condos со Сисал Столбови Hammock Мачки качување рамка Кула Играчки

DEN 538.08

Достапност
Достапно за нарачка

Скала исто така го прави лесно за несмасна мачиња да се направи својот пат до condo.оваа мачки дрво може да обезбеди доволно простор за мачки од различни големини; брз шраф-заедно собранието.Мачките Дрво Маче Активност Кула Condo.Оваа мачки дрвото има две condos, и две играчки.Таа има многу простор за вашите мачки да се игра и дневна.мислења опфатени во природни сисал јаже за почеток на, вашите мачки ќе го напуштите вашиот скап мебел сам.Скала исто така го прави лесно за несмасна мачиња да се направи својот пат до condo.оваа мачки дрво може да обезбеди доволно простор за мачки од различни големини; брз шраф-заедно собранието.Мачките Дрво Маче Активност Кула Condo.Оваа мачки дрвото има две condos, и две играчки.Таа има многу простор за вашите мачки да се игра и дневна.мислења опфатени во природни сисал јаже за почеток на, вашите мачки ќе го напуштите вашиот скап мебел сам.Материјали : Мислења опфатени со природни сисал јаже.Покривање Материјал : Faux Крзно.Одборот Материјал : Компресирани Дрво.Лесно да се соберат со чекор по чекор инструкции и алатки вклучени.Пакет Содржина : 1 * домашно Милениче качување frame Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На површината се покрива со лен и сисал, од кои се природни растенија.Две играчки, секој има бел, да се ст�

Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат.Супериорен материјали обезбеду�

Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат.Супериорен материјали обезбеду�

Вовед : Дали сте во потрага за играчка на вашата прекрасна мачка?Оваа M2 B 19" Сисал Коноп Мачка Дрво е висок

Гребење помага да се водат нивните шепи и ги отстранува остатоците, како и стариот надворешниот слој на

Материјал : Гума, дрво и сисал.Ова е зачекори качување рамка за мачки.Овој производ е помал од лево и пови

Мазна и непречено, слободно трчање, спортување, удобност, забава, забава, здравје.Лесен, едноставен, тивк

Скала исто така го прави лесно за несмасна мачиња да се направи својот пат до condo.оваа мачки дрво може да

ПРОСТОРЕН И ПРИЈАТНО : 2 убаво cushioned и големи платформи со покрена пробиваат за вашиот крзно бебињата да �

Пространа мачки дрво проширува употребливи област во вертикална насока, и се обезбедува на повеќе качу�

Здрав и стабилен : Ултрацврстата структура, избалансиран дизајн, задебелена основа, зголемување на това

ВИСОК КВАЛИТЕТ на сисал се опфатени гребење подлога поттикне позитивни гребење однесување; на врвот ко�

РАЗУМНИ И МОНТАЖНИ : Вашиот малку "тигар" се фасцинирани со нејасни топката.Безбедноста на рака му се ово

Погоден за мачки' природни качување навики,ѕидмонтирани дизајн спасува семејство простор,и мачките мож

Погоден за мачки' природни качување навики,ѕидмонтирани дизајн спасува семејство простор,и мачките мож

ГОЛЕМИНА : Голем една : 21.7"L x 15.7"W x 58.3"H , совршен за голем kitties / возрасни мачки.Средината еден : 17.7"L x 17.7"W x 36.6"

Скала исто така го прави лесно за несмасна мачиња да се направи својот пат до condo.оваа мачки дрво може да

Индивидуални мачка хранење сад : Мачиња се горди и чистота, индивидуално хранење сад поставување на вис�

♥【Здрав & Safe】долниот база е засилен кој обезбедува својата стабилност на целиот мачка дрво, кои престо

Стилски Дизајн : Должина * Ширина * Висина = 48*44*89cm / 18.Сите материјали се нетоксични.Добростроен condos се соз

Вашите мачки пријател му треба топол дом да играат, скокаат, се искачи и на нап.Направени на Е1 fiberboard и ви�

Здрав и стабилен : Суперцврстата структура, избалансиран дизајн, здрав база, мачките можат лесно и безбе

Притискање на пролет ќе се водат, привлекување на домашни миленици' внимание, повеќе интересно, енергич�

Мулти платформски мачка дрво со гребење мислења и куќиште.Нивоа платформи обезбеди простор за вашата м

38 Висока Мачка Дрво Беж.Материјал : Компресирани дрво, faux крзно, сисал јаже.За мала мачка.Собранието наст

СООДВЕТНА БОЈА : боја одлично се вклопува со вашиот прозорец и мебел во вашиот дом, па тоа не се држи надв

Ние дизајнот на оваа модерна мачка дрво со повеќе нивоа : 2 perches, кадифен кошница, 2 condos со windows, една симпат

Материјал : P2 заштита на животната средина одбор +дебели сисал јаже + кадифен cloth Color : Gray Overall Големина : 16.�

Please wait...