0
clear
  • Магнетни Стојат База на Држачот за Dial Тест Индикатор Мерач (Сина)
  • -20%
  • -20%
Магнетни Стојат База на Држачот за Dial Тест Индикатор Мерач (Сина)

Магнетни Стојат База на Држачот за Dial Тест Индикатор Мерач (Сина)

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување операции.V-жлеб дизајн на дното за стабилна монтажа на цилиндрични површини.Со висока стабилност, идеална алатка за мерење на прецизноста работното парче.Применливи за dial индикатор, лост dial индикатор, итн.Има on/off прекинувач за магнет, лесно да се движите на база без влијание на магнетна сила.Флексибилни и прецизни ротациони зглобови може да се прилагоди било која насока и локација.Вкупна Должина : Околу. 360mm/14.2 во.Пол Големина : Прибл. 75mm+115mm+130mm / 3во +4.5 во + 5.1 во.Основната Големина : Прибл. 62 x 48 x 62mm/2.4 x 1.9 2.4 x in.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Material : Јаглероден Челик + Plastic Magnetic Сила : 40kg Application : Machining Color : Blue + Black Base Големина : Прибл. 62 x 48 x 62mm/2.4 x 1.9 2.4 x in Pole Големина : Прибл. 75mm+115mm+130mm / 3во +4.5 во + 5.1 in Total Должина : Околу. 360mm/14.2 in Weight : 1200g/42.3 оз Пакување листа : 1 * Магнетна База.

Спецификацијата

Condition:
100% brand new
Material:
Carbon Steel + Plastic
Magnetic Force:
40kg
Application:
Machining
Color:
Blue + Black
Base Size:
Approx. 62 x 48 x 62mm/2.4 x 1.9 x 2.4in
Pole Size:
Approx. 75mm+115mm+130mm / 3in +4.5in + 5.1in
Total Length:
Approx. 360mm/14.2in
Weight:
1200g/42.3oz
  :
Packing list:
1 * Magnetic Base :

Со стоката дадена додека купуваат

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

Ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно прилог на оваа шармантна клупа�

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

За 30" Workstations.Вино боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2030 Виси Фиока Единиц

Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф�

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек�

За 30" Workstations.Средна Сива боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED3030 Виси Фиока

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу�

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Низок притисок.Корица : Црна, нафта и отпорни на абразија, синтетички каучук.Засилување : Еден влакна пле

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Please wait...