0
clear
  • X-DREE Брзо Држи Push Pull Тип Toggle Менгеме 1136Kg BRH-36330M 2 парчиња(Reteniendo rápidamente ел tipo де presionar y jalar ла abrazadera де palanca 1136Kg BRH-36330M 2 парчиња
  • -20%
  • -20%
X-DREE Брзо Држи Push Pull Тип Toggle Менгеме 1136Kg BRH-36330M 2 парчиња(Reteniendo rápidamente ел tipo де presionar y jalar ла abrazadera де palanca 1136Kg BRH-36330M 2 парчиња

X-DREE Брзо Држи Push Pull Тип Toggle Менгеме 1136Kg BRH-36330M 2 парчиња(Reteniendo rápidamente ел tipo де presionar

DEN 1752.96

Достапност
Достапно за нарачка

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180. Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр. : BRH-36330 M.Бар Отворањето Агол : /; Дизајн : Вертикални.Име на производ : за да се Префрлате Менгеме; Материјал : Метал, Пластика(Nombre del producto : за да се Префрлате Менгеме; Материјал : Метал, Пластика.Пакет Содржина : - 2 x Toggle Менгеме; Боја : Црвена,Сребрена на Ѕвонење(Contenido del paquete : 2 x pinza де palanca; боја : rojo, tono plateado.Брзо Држи Push Pull Тип Toggle Менгеме 1136 Kg BRH-36330 M 2 Pcs0 Side Планината задржете надолу за да се префрлате менгеме, Push Pull тип, у облик на лента, flanged база.со мека пластична капа за вретено.Најсоодветен за брзо држење лим или кола, за машина за работа, заварување, мувла, електронска опрема собрание, итн поле.За време на стегање, лост се контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар.Пластичен капак рачка за лесен, безбеден и удобен операција.Опис на Spanish Reteniendo rápidamente ел tipo де presionar y jalar ла abrazadera де palanca 1136 Kg BRH-36330 M 2 Pcs Peso : 1900 г; ángulo де apertura де ла manija : 180 Capacidad де retención : 1136 kg; modelo бр . : BRH-36330 MÁngulo barra де : /; Diseño : Vertical Nombre del producto : за да се Префрлате Менгеме; Материјал : Метал, Plastic Contenido del paquete : 2 x pinza де palanca; боја : rojo, tono plateado.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

Миење на рацете Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работн

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ

Високквалитет бисерни во прав, погодни за кристал кал лигите пена, кристално лепак, шминка, итн., ефектот

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п

КВАЛИТЕТ VINEVIDA Етерично Масло е Професионална Терапевтски Одделение Citronella Етерично Масло.Ова е 100% Чист

Материјал : Брегот На Слоновата Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно 24 K Злато Акценти.Чип Отпорни.

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу

За 30" Workstations.Средна Сива боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED3030 Виси Фиока

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2 ; Добар избор за

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

* Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски Го заврши објектот може да се користи на По

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ Со авиоодобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Број 2 Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работни Дена.Вис

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Please wait...