0
clear
  • RuPost Infiniti/Клуч на Носителот Букет Розова, wenge, Големина на Слика: 15 21 см, Затворена
  • -20%
  • -20%
RuPost Infiniti/Клуч на Носителот Букет Розова, wenge, Големина на Слика: 15 21 см, Затворена

RuPost Infiniti/Клуч на Носителот Букет Розова, wenge, Големина на Слика: 15 21 см, Затворена

DEN 1880.16

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.Infiniti / Клуч на носителот "Букет пинк", wenge, големина на слика : 15 * 21 см, затворена, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : Infiniti; Боја : кафена, портокалова, розова; Производ материјал : МДФ; Комплетен сет : housekeeper; Земјата производител : Русија Клуч на носителот "Букет пинк", wenge, големина на слика : 15 * 21 см, затворена.Димензии : Висина 24 см, ширина 19 см, длабочина од 5 цм.Состав : Дрво. ??.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

0" Кука Должина : 1.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќ�

Клучни Полица Големина : 6.Имајќи тежина помалку од 2 KG.Вие само треба да се држиме ѕидот со лепило и почек

Тоа може да се удри со чекан, која е побезбедно отколку обичните сефови и ефикасно противи насилни штета

【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи п�

Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите.Клучни Полица Големина : 6.Тоа е голем mail орг

Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!П

0" Кука Должина : 1 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте �

Креативен дизајн за да се создаде пријатна руралниот живот и ретро атмосфера.Погоден за чување на писма

Погодна за спалната соба, дневна соба, тремови, продавница, кафе, бар декорација итн.Две кука дизајн, мож�

【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да �

Тоа е голем mail организатор и клучните решетката да го користите во вашиот entryway, плакар, кујната или канц�

【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи п�

Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за

Lagvitsa / Копче за држачот за ѕид, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Нашите клучни носители

Креативен дизајн за да се создаде пријатна руралниот живот и ретро атмосфера.Погоден за чување на писма

Две кука дизајн, можете да ги сите копчиња на тоа, многу погодно.Креативен дизајн за да се создаде пријат

Синтетички Материјал.Со единствена форма, оваа складирање решетката е прекрасен десктоп украс, со вкус

Копче за складирање : материјал СТП кожа, големина : Кука висина : 1.Таа, исто така обезбедува одлично мест

Please wait...