0
clear
  • JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за iPhone и Galaxy Пакет со 2-Pack Пливаат Шамандура Плови, Пливање Меур Безбедност Плови со Прилагодливи Поло?
  • -20%
  • -20%
JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за iPhone и Galaxy Пакет со 2-Pack Пливаат Шамандура Плови, Пливање Меур Безбедност Плови со Прилагодливи Поло?

JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за iPhone и Galaxy Пакет со 2-Pack Пливаат Шамандура

DEN 791.28

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет содржи : JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за i Phone и Galaxy Пакет со 2-Pack Пливаат Шамандура Плови, Пливање Меур Безбедност Плови со Прилагодливи Половината Појас за Отворена Вода.Универзална водоотпорен случај сува торба одговара на сите паметни телефони до 6.8" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); Кредитна картичка паричникот пари водоотпорен сува торба за на плажа, риболов, пливање, пловењето, kayaking, нуркањето и воден парк активности.Јасно прозорецот на двата адаптери назад страни, совршен за преземање на слики, видео песок проверка на пораки; 100 метри IP Х 8 заверена водоотпорен, нуди водоотпорен/снег доказ/нечистотија доказ заштита.Светло-обоени пливаат шамандура е особено забележливо во езера, океани и други отворени води, со што пливач повеќе видливи за lifeguards, boaters, сурфери, џет ски, кајаци, канута и други отворени води возила; Око-фаќање на боја исто така може да ги задржи опасна морски животни далеку, обезбедување на сигурен начин да се плови и одмор додека пливање.На пливаат меур нежно tows зад вас, без влече назад или додавање на дополнителна влечете го до вашиот пливање; Многу воздух капацитет пловни дава уверување за побезбедно пливање, можете да го дофати плови во случај да cramp нагоре или едноставно треба одмор.Овој пакет содржи : JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за i Phone и Galaxy, 2x Swim Шамандура Плови, Пливање Меур Безбедност Плови со Прилагодливи Половината Појас за Отворена Вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Orvis Водоотпорен Ранец.Ажурирани и подобрени водоотпорен ранец со голема нов изглед и ажурирани функции.

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

【ВОДООТПОРЕН ГАРАНЦИЈА】Водоотпорен гаранција, здрав тркалаат‑топ затворање систем обезбедува безбе

0 инчен големина на дијагонала, до 10cm x 17cm (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитн�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Тенок граница дизајн, со поголем капацитет под иста должина и ширина.Не се избира модели, тоа е погоден з

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара н�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

8 во висина на помалку од 16 cm / 6.2 во и над 15 【ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ】 : Гумени мобилен телефон водоотпо�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

HD Снимање : Висок квалитет на TUP, силна светлина трансмисија.Подводни HD снимање.Објективот е обременето.�

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плете

Едноставен snap и кодот за пристап дизајн обезбедува совршен печат, и држи надвор вода, снег, прашина, песо

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Please wait...